Beşiktaş'tan Ahmet Çakar açıklaması

Beşiktaş son dakika haberleri...Beşiktaş Jimnastik Kulübü, eski hakem ve yorumcu Ahmet Çakar'ın başkan Ahmet Nur Çebi hakkında söylediği sözler üzerine Beyaz TV ile ilişkilerinin askıya alındığını açıkladı. İşte detaylar...
21 Eylül 2020 15:16- Son Güncelleme - 21 Eylül 2020 15:16
Google news abonelik
Beşiktaş'tan Ahmet Çakar açıklaması

AJANSSPOR-HABER

Beşiktaş Jimnastik Kulübü, eski hakem ve yorumcu Ahmet Çakar'ın başkan Ahmet Nur Çebi hakkında söylediği sözler üzerine Beyaz TV ile ilişkilerinin askıya alındığını açıkladı.

Kulüpten yapılan açıklamada, "Eski hakem Ahmet Çakar’ın, Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programında, iki haftadır süre gelen, Başkanımız Ahmet Nur Çebi hakkında sarf etmiş olduğu edep ve eleştiri sınırlarını aşan sözlerini şiddetle kınıyoruz.

Türk futbolunun marka değerini yükseltmeyi amaç edinmesi gereken spor programlarında, olayların terbiye hudutları da aşılarak kişiselleştirilmesinin futbol kamuoyuna hiçbir faydası yoktur.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü olarak, değerli üyelerimizin teveccühüyle Başkanlık makamımızda bulunan Sayın Ahmet Nur Çebi’nin kişilik haklarına saldırada bulunan eski hakem Ahmet Çakar hakkında hukuki girişimlere başlandığını ilan eder, Türk Futbolunun marka değerini aşağıya çekmeyecek şekilde; tutum, davranış ve söylemler oluşana dek Beyaz TV ile ilişkilerimizin askıya alındığını kamuoyunun bilgisine sunarız" ifadelerine yer verildi.