Beşiktaş'tan Caner Erkin'e yeni teklif!

Beşiktaş'ta yönetim, sözleşmesi bitecek futbolcularla ilgili kararını verdi. Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Atiba ile ilgili yönetim ne düşünüyor? Hangi futbolcu tekliflere sıcak bakmıyor? Caner Erkin'de son durum ne? Beşiktaş'ta sıcak gelişme...
27 Nisan 2020 10:58- Son Güncelleme - 27 Nisan 2020 11:02
Google news abonelik

Koronavirüs salgını sebebiyle mali açıdan yaşanacak dalgalanmayı daha az hissetmek isteyen Beşiktaş, sözleşmesi uzatılması planlanan oyuncular için harekete geçecek. Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Atiba'nın sözleşmesi uzatılacak mı? Yönetim ne karar verdi? Ayrıntılar haberde...

Beşiktaş sözleşme uzatma konusunda herekete geçecek

Geçen hafta Ümraniye'de idman yapan futbolcularla görüşmede sözleşmeler gündeme gelmedi. Yönetim, liglerin başlama tarihinin şekillenmesiyle birlikte bu üç isimle de masaya oturma kararı aldı.

Yöneticiler sözleşme uzatma konusunda ne düşünüyor?

Konuyla ilgili Fanatik'e konuşan siyah-beyazlı idareciler, "Eli kulağında, bugün yarın başlarız görüşmeye" yanıtını verdi.

Yüzde 50 indirim

Yüzde 50 indirim

Bu üç futbolcuya da maaşlarının neredeyse yüzde 50 aşağısında teklif götürecekleri kaydedildi.

Gökhan Gönül kalmaya sıcak bakıyor

1 milyon 650 bin Euro alan Gökhan'a yapılacak teklifin 1 milyon Euro civarında olacağı ve tecrübeli futbolcunun da kalmaya sıcak baktığı kaydedildi.

Atiba da sıcak bakıyor

800 bin Euro kazanan Atiba'nın da 1 yıl daha oynamak istemesi ve indirimi sorun etmemesiyle tek soru işareti Caner olarak görülüyor. 

Caner'de belirsizlik var

Caner'de belirsizlik var

1 milyon 750 bin Euro alan Caner'e 850 bin Euro teklif edecek olan Kartal'a deneyimli ismin ne yanıt vereceği henüz bilinmiyor.