AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Beşiktaş'tan Galatasaray'a 'Ghezzal' tepkisi

Ajansspor Editör
Ramazan Dengiz
İlk Yayınlanma : 17 Tem 2021 - 23:13 / Son Güncelleme : 17 Tem 2021 - 23:22

Son dakika transfer haberleri... Beşiktaş'la Galatasaray arasındaki Ghezzal savaşı iyice kızışıyor. Tartışmalara son olarak Beşiktaş kondisyoneri Stefano Marrone katıldı. İşte detaylar...

Beşiktaş'tan Galatasaray'a 'Ghezzal' tepkisi

AJANSSPOR - HABER

 

Yaz transfer döneminin en çok konuşulan isimlerinden Rachid Ghezzal, iki kulübü karşı karşıya getirdi. Cezayir asıllı Fransız oyuncunun Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra Galatasaray'la görüşmeye başladığına ilişkin çıkan haberler gündemden inmiyor. Son olarak Beşiktaş'ın tecrübeli kondisyoneri Stefano Marrone konuya dair bir açıklama yaptı. Marrone, Galatasaray'ın Ghezzal'la görüşmesinin "etik" olmadığını savundu. 

İtalya'dan örnek verdi

Galatasaray'ın Ghezzal'a yönelik ilgisine dair çıkan bir haberi yorumlayan Marrone: "Bunu gerçekten anlamak mümkün değil. İtalya'da böyle bir şey olursa tam etik dışı olduğunu herkes söylüyor. Yani Juventus önceki sezonda takımda oynayan bir futbolcuyla pazarlık yaparken asla ve asla Milan ya da Inter araya giremez" dedi. 

Hakan Çalhanoğlu'nu konunun dışında tuttu

Bir kullanıcının Marrone'a Hakan Çalhanoğlu'nun Milan'ı bırakıp Inter'e gitmesini sorması üzerine İtalyan kondisyoner: "Hakan'la alakası yok. Olayı bilmeden yorum yapmak doğru değil, Milan tamamen Hakan'dan vazgeçti, Donnarumma gibi. Çünkü isteyen fazlaydı. Yani bu konu kapandıktan sonra Inter'den teklif geldi. Bu kadar basit. Hakan'ın bu örnekle alakası yok." cevabını verdi. 

Beşiktaş'ın gizli kahramanı

2001 yılından bu yana Türkiye'de Beşiktaş dahil olmak üzere çeşitli kulüplerde görev alan Stefano Marrone, geçtiğimiz sezon "oruç tutmasıyla" gündeme gelmişti. Ramazan ayında oruç tutan futbolcuları anlamak için oruç tuttuğunu söyleyen kondisyoner, sadece yönetim kurulunun değil; Beşiktaş taraftarının da takdirini kazandı.