Beşiktaş'tan 'sanal divan kurulu'

Yıllık mali genel kurulu pandemi nedeniyle Kasım ayına ertelenen Beşiktaş, yıllık olağan divan kurulu toplantısını ise yapacak. Siyah beyazlılar internet ortamında divan üyeleriyle buluşacak. Beşiktaş Divan Kurulu ne zaman yapılacak? İcra Kurulu Başkanı Mesut Urgancılar açıkladı...
6 Ağustos 2020 12:21- Son Güncelleme - 6 Ağustos 2020 12:21
Google news abonelik

Erdal CÖMERT-AJANSSPOR

Beşiktaş, yılın ikinci olağan divan kurulu toplantısını sanal ortamda gerçekleştirecek. Beşiktaş İcra Kurulu Başkanı ve Genel Sekreter Mesut Urgancılar, koronavirüs nedeniyle toplantılara izin verilmediği için bu yılın ikinci divan kurulu toplantısını internet üzerinden dijital ortamda gerçekleştireceklerini söyledi.

Urgancılar, toplantının 22 Ağustos Cumartesi günü yapılacağını kaydetti.

Galatasaray ve Fenerbahçe de yapmıştı

Beşiktaş'ta divan kurulu toplantıları yılda üç kez yapılıyor. Yılın ilk divan kurulu toplantısı geçen Şubat ayında yapılmıştı. Galatasaray ve Fenerbahçe de divan kurulu toplantılarını sanal ortamda gerçekleştirmişti.

Diğer yandan siyah beyazlıların bu ay sonunda yapılması planlanan yıllık olağan mali genel kurulu da hükümet aldığı karar nedeniyle Kasım ayına ertlenmeşti.

"Beşiktaş'ı Beşiktaş'a ihtiyacı olanlardan kurtaracağız"

Diğer yandan kulübün geleceğine dair de konuşan Urgancılar, "Bizim amacımız, Beşiktaş'ı Beşiktaş'a ihtiyaç duyanlardan kurtarmak. Beşiktaş'ın Beşiktaş'a fayda sağlayacak isimlere ihtiyacı var" dedi.

Urgancılar, divanda Şubat ayından bu yana meydana gelen gelişmeleri içeren bir konuşma yapacak. Kulübün genel mali durumundan çeşitli davalara kadar yönetimin tutumunu da dillendirecek.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Kendi kalesine atılmış en ilginç gol