AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Beşiktaş'tan TBF'ye: AFERİN SİZE!

Ajansspor Editör
Orhan Gülek
İlk Yayınlanma : 09 Eki 2021 - 21:03 / Son Güncelleme : 09 Eki 2021 - 21:10

Beşiktaş Genel Sekreteri, Frutti Extra Bursaspor-Beşiktaş Icrypex maçındaki olaylar nedeniyle TFB'ye "Aferin size" diyerek tepki gösterdi.

Beşiktaş'tan TBF'ye: AFERİN SİZE!

AJANSSPOR - HABER

ING Basketbol Erekler Süper Ligi'nde Beşiktaş Icrypex, deplasmanda Frutti Extra Bursaspor'u 76-73 mağlup edip bu sezonki ilk galibiyetini alırken, çıkan olaylar maçın önüne geçti.  Beşiktaş başantrenör Ahmet Kandemir ile Bursaspor Genel Menajeri Nedim Yücel arasında yaşanan gerginlik daha sonra tribünlere de sıçradı.

Beşiktaş'ın iki numarasından tepki

Olaylar büyüyünce polis müdahale etti ve böylece maça ikinci devre devam edilebildi. İki kulüp arasında futbolda yıllardır yaşanan gerginlik böylece basketbol sahasında da taşındı. Maçta çıkan olaylar nedeniyle Beşiktaş yönetiminin iki numaralı koltuğunda oturan genel sekreteri Mesut Urgancılar, sosyal medyadan bir tweet atarak tepkisini ortaya koydu.

Urgancılar'dan TBF'ye 'Aferin'

Urgancılar, attığı tweet ile Hidayet Türkoğlu yönetimindeki Türkiye Basketbol Federasyonu'nu (TFB) hedef aldı. Urgancılar paylaşımına TBF'yi de etiketleyerek şunu yazdı: "Bursa’daki onca küfür, kıyamet ve şiddete de gıkınız çıkmadı! Aferin size @TBF !!! "