• Diğerleri

Beşiktaş'tan transferde Şener harekatı!

10 Mayıs 2019 09:49- Son Güncelleme - 10 Mayıs 2019 12:53

Devre arasında Fenerbahçe'den Beşiktaş'a transferi son anda gerçekleşmeyen Şener için sürpriz bir gelişme yaşandı. Şener Özbayraklı Fenerbahçe'den ayrılacak mı? Yeni adresi neresi olacak? Detaylar haberde...

Beşiktaş, Şener için devrede

Siyah- Beyazlı yönetimin bir süredir adı Galatasaray ile anılan Fenerbahçeli Şener Özbayraklı için devreye girdiği iddia edildi.

Şener için tüm kozlar ortada

Şener için tüm kozlar ortada
F.Bahçe'nin gözden çıkardığı ve yeni sezonda G.Saray ile anlaştığı öne sürülen Şener için tüm kozların oynandığı öğrenildi.

Devre arasında da Şener transferi istendi

Devre arasında da Şener transferi istendi

Beşiktaş devre arasında da Şener Özbayraklı'yı almak istemiş ancak o transfer Şener'in Siyah- Beyazlı takımı tercih etmemesi nedeniyle gerçekleşmemişti. Yönetim Şener için yeniden düğmeye bastı.

Şener teklife sıcak bakıyor

Beşiktaş Yönetimi'nin Şener Özbayraklı'ya yıllığı 1.1 milyon Euro'dan 3 yıllık teklifte bulunduğu belirlendi. Şener'in bu teklifi ciddi biçimde değerlendirdiği ve sıcak baktığı gelen bilgiler arasında.

Aziz Behiç ile de anlaşma tamam

Aziz Behiç ile de anlaşma tamam

Beşiktaş Yönetimi'nin Şener dışında Aziz Behiç'le de anlaştığı gündeme geldi. Yönetimin Caner'i göndererek yeni sezonda yola Aziz'le devam edeceği öne sürüldü. (Skorer)

Southampton - Bournemouth (3-3) - Maç Özeti - Premier League 2018/19