Beykent Üniversitesi millileri ziyaret etti

20.05.2017 - 14:31 | Son Güncellenme: 20.05.2017 - 14:31

Haber: Tayyar Sümen

Burhan Felek Volley Otel'de kamp yapan Erkek Voleybol Milli Takıma Koçsporfest Üniversiteler Erkekler Voleybol Süper Lig Şampiyonası Türkiye Şampiyonu Beykent Üniversitesi Sağlik Kültür Spor Daire Başkanı Halil İbrahim Duru, Halkla İlişkiler Müdürü Sinan Sarıcaoğlu, voleybol takımları Antrenörü Barış Sümen nezaket ziyaretinde bulundu.

Milli Takım Başantrenötü Joshko Milenkoski, Antrenör Akif Gökhan Öner ve Barış Özdemir ile sporculara yapacakları karşılaşmalarda başarılar dileyen Beykent Üniversitesi yöneticileri günün anısına teknik heyete Beykent Üniversitesi'nin şiltini takdim etti.

Beykent Üniversitesi yöneticilerinin Milli Takım kadrosunu ziyaret etmesinden çok memnun olduğunu belirten Başantrenör Joshko Milenkoski,“ Türkiye Şampiyonu olmanıza sevindim. Sizleri kutluyorum. Öğrencilerinizin Milli takım da da yer alması büyük bir onur. Bundan sonrada başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Milli takım kadrosunda öğrencileri Gökhan Gökgöz, Murat Yenipazar ve Burak Güngör'ünde yer aldığını belirten Beykent Üniversitesi Daire Başkanı Halil İbrahim Duru,” Öğrencilerimizle gurur duyuyoruz. Onların ve diğer sporcularımızın katkılarıyla ikinci kez Türkiye Şampiyonu olduk. Ayrıca antrenörümüz Barış Sümen'in de katkısı büyük. Milli Takım kampta olmasına rağmen maçlarımızda öğrencilerimize izin verdikleri için Milli Takım Başantrenörü Sayın Joshko Milenkoskı, Antrenörler Akif Gökhan Öner ve Barış Özdemir'e teşekkür ediyorum”Şimdi Milli Takımımızında ülkemize madalya ve kupalarla dönmelerini bekliyoruz. şeklinde konuştu.

Senin için hazırladığımız haberler