Bilal Budak, Fenerbahçe'ye transfer oldu mu? Başkan açıkladı!

Manisaspor'da forma giyen genç futbolcu Bilal Budak'a Fenerbahçe ve Beşiktaş transfer teklifi yaptı. Manisa ekibinden Bilal Budak hakkında açıklama geldi. İşte detaylar...
21 Temmuz 2020 15:58- Son Güncelleme - 21 Temmuz 2020 16:28
Google news abonelik

Manisaspor'dan Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın gündeminde yer alan Bilal Budak hakkında açıklama geldi. 

Manisa ekibi, Beşiktaş'ta forma giyen eski futbolcuları Burak Yılmaz ve Caner Erkin'in yurt dışına transferinden %15 pay alacak. İşte açıklama...

Toplam borç: 50 milyon TL

Radyospor'da Salim Manav'ın canlı yayın konuğu olan Manisaspor Başkanı Murat Yörük,"Manisaspor'un 50 milyon TL civarında bir borcu var. Bu rakam futbol kulüpleri için çok büyük bir borç gibi gözüküyor ama Manisaspor'un bu durumlara düşmesinin asıl sebebi insanların küstürülmesi. Esnaflar, iş insanları, Manisalılar, Manisa halkı Manisaspor'a küsmüş gibi gözüküyor. Şu an Manisaspor yönetimi olarak Manisaspor'u eski günlerine döndürmek istiyoruz. Vazgeçmeyeceğiz. Küllerimizden yeniden doğacağız. Planlama ve programlamamızı yapıyoruz" dedi.

Bilal Budak, Fenerbahçe ile anlaştı mı?

Fenerbahçe'nin gündeminde olan Bilal Budak hakkında değerlendirmelerde bulunan Başkan Yörük, "Bilal Budak'ın transferi için hiçbir kulüple anlaşmadık. Bilal için Fenerbahçe'den resmi transfer teklifi aldık. Bilal'e Fenerbahçe dışında Beşiktaş ve Alanyaspor'un da teklifi oldu." ifadelerini kullandı. 

Manisa, Burak ve Caner'in yurt dışına transferini bekliyor

Manisa, Burak ve Caner'in yurt dışına transferini bekliyor

Beşiktaş'ta forma giyen ve yurt dışına transfer olacakları gündeme gelen eski futbolcuları Burak Yılmaz ve Caner Erkin'le ilgili konuşan Yörük, "Burak Yılmaz ve Caner Erkin'in yurt dışına transferinin satışından %15'lik pay alacağız. İki oyuncu ile yapılan sözleşmelerde bu mevcut." açıklamasında bulundu. 

21 maçta 3 gol, 1 asist

16 yaşındaki merkez orta saha oyuncusu, bu sezon çıktığı toplam 21 maçta 3 gol, 1 asistlik performans sergiledi.

Top hakimiyetiyle dikkat çeken Bilal Budak, oyun stiliyle Yusuf Şimşek’e benzetiliyor.