Binali Aydın kongre öncesi konuştu..

15.12.2015 - 18:14 | Son Güncellenme: 15.12.2015 - 18:14

Olağanüstü kongre kararı alan Kartalspor'da henüz hiç bir isim adaylık açıklaması yapmazken, mevcut başkan Binali Aydın Ajansspor'a konuştu.

ÖZEL HABER | Mustafa YAŞAR

2.Lig Kırmızı Grup'ta üst-üste aldığı yenilgilerle 16 puanla 17. sıraya kadar düşen Kartalspor'da, hafta sonu sahasında oynayacağı Tarsus İdmanyurdu maçının hazırlıkları başlarken, 23 Aralık'ta olağan üstü kongreye gidecek İstanbul temsilcisinde bilinmezlik hakim.

Kongre öncesi henüz hiç bir isim 'adayım' açıklaması yapmazken; mevcut başkan Binali Aydın yazarımız Mustafa Yaşar'a konuştu.

"Aday değilim. Kamuoyu maksatlı yanıltılıyor"

Kongrede tekrar aday olmayacağını söyleyen Kartalspor Başkanı Binali Aydın, "Olağanüstü kongre isteyenler, aldığımız kongre kararı sonrası tarih ve zamanı üzerinden eleştiri yapanlar şunu bilsin ki; kulübün kapıları aday olmak, görev almak isteyen herkese açık. Kongre zamanını beklemelerine gerek yok, gelsinler kendilerine yardımcı olalım" dedi.

Kartalspor hakkında kim ne bilmek istiyorsa açıklama yaptığını ancak buna rağmen maksatlı, kargaşa yaratılmak amaçlı haberler üretildiğini ifade eden Aydın, "Kartal'da beni ve Kartalspor'daki icraatlarımızı sürekli eleştiren bir yerel medya mensubuna bundan 4 gün önce yöneticimiz Kerem Çeboğlu ile birlikte çok kapsamlı açıklamalarda bulunduk. Ama gelin görün ki açıklamalarım o gün bugündür yayınlanmadı. Hem yanlış bilgilerle Kartal kamuoyunu yanıltan, hem de işin doğrusu budur diye yaptığınız açıklamaları yok sayıp yayınlamayanlar neyin peşinde? Buna da kamuoyu karar versin" şeklinde konuştu.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler