AjanssporAjansspor uygulamasını indir

"Bir hafta içinde önemli transferleri gerçekleştireceğiz"

Ajansspor Editör
Eren Tuncay
İlk Yayınlanma : 21 Tem 2021 - 12:25 / Son Güncelleme : 21 Tem 2021 - 12:36

Transfer haberleri... Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Emre Kocadağ, bir hafta içerisinde önemli transferleri gerçekleştireceklerini söyledi.

"Bir hafta içinde önemli transferleri gerçekleştireceğiz"

Beşiktaş Şube Sorumlusu Emre Kocadağ, transfer sürecinde en çok takımda düşünülmeyen oyuncularla yolların ayrılması konusunda sorun yaşadıklarını dile getirdi.

"Bu parayı başka yerde alamam diyorlar!"

Rosier'i en uygun şekilde takıma kattıklarını belirten Kocadağ, Fransız oyuncunun fedakarlığına karşılık takımda düşünülmeyen oyuncuların tutumunu Hürriyet gazetesine anlattı: “Rosier konusunda başkanımız Ahmet Nur Çebi çok zaman harcadı. Rosier de karakterli bir oyuncu çıktı. Alabileceğimiz en uygun şartlarda kulübe kazandırdık. Fakat takımımızda yüksek maaşla 4-5 yıllık anlaşma yapılan oyuncular kadro dışı kalmasına rağmen bir yere gitmek istemiyorlar. Bu da bizi üzüyor. Lens ile ilgili çalışmalar devam ediyor, Douglas için bastırdık. Ama adam ‘Bu parayı bir yerde alamam’ diyerek tek başına antrenmanlarını Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde sürdürüyor. Çözüm bulmaya çalışıyoruz. Beşiktaş taraftarlarının yüzünü güldürecek transferleri bitirmek üzereyiz.”

Transfer için süre verdi

Emre Kocadağ ayrıca bir hafta içerisinde önemli transferlerin gerçekleşeceğini açıkladı.