• Diğerleri

"Bir kanat, bir de 10 numara..."

1 Temmuz 2017 16:22- Son Güncelleme - 1 Temmuz 2017 16:22
Google news abonelik
"Bir kanat, bir de 10 numara..."

Kardemir Karabükspor, 2017-2018 sezonu öncesinde ilk kampını gerçekleştirmek üzere Bolu'ya gitti.

Yeni sezon hazırlıklarına 28 Haziran'da Karabük'teki tesislerinde başlayan kırmızı-mavililer, ilk kampını Bolu Termal Otel'de yapacak. 13 Temmuz Perşembe günü Evkur Yeni Malatyaspor ile hazırlık maçı oynayacak Karabük ekibi, 14 Temmuz Cuma gününe kadar Bolu'da kalacak.

Bolu'ya giden kafilede, izinli Marius Valerica Gaman, Dany Nounkeu, Iasmin Latovlevici, Olafur Ingi Skulason, Andre Biyogo Poko, Mahmut Akan ve Yevgen Seleznov yer almadı.

Kardemir Karabükspor'un ikinci etap kampı ise 18 Temmuz'da Slovenya'da başlayacak.

Futbol şube sorumlusu Tolga Gül, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Spor Toto Süper Lig'de 2017-2018 sezonuna yeni bir teknik ekiple başlayacaklarını ve teknik direktörleri Erkan Sözeri'ye güvendiklerini söyledi.

Transferde Ferhat Görgülü ve Hamidou Traore'yi renklerine bağladıklarını anımsatan Gül, "Bir kanat ve bir de 10 numara mevkisinde oyuncu transferi düşünüyoruz. Belirlenen isimlerle görüşme halindeyiz. Her an sonuçlanabilir. Bunun dışında takviye düşünmüyoruz. Zaten geçen sezon yeni bir kadro kurmuş ve birçok oyuncuyla uzun süreli sözleşme yapmıştık. Aynı ekiple bu sezona başlayacağız. Hedefimiz geçen sezondan daha iyi olmak. Bunu başaracak kaliteye sahibiz." diye konuştu.

Liverpool - 12. Hafta / Manchester City (3-1) - Maç Özeti - Premier League 2019/20