AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Bir Zamanlar Çukurova 90. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD ATV YouTube

İlk Yayınlanma : 01 Nis 2021 - 13:29 / Son Güncelleme : 01 Nis 2021 - 13:46

Bir Zamanlar Çukurova 90. bölüm izle. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümünde ne oluyor? Demir, her şeyden kurtuldum dediği bir anda uzun süredir peşinde olduğu düşmanla karşılaşır. Fakat son derece savunmasız biçimde karşılaşır. Fekeli'nin yeğeni Fikret olarak tanıdığı masum görünümlü adam, Demir'in bir numaralı düşmanı çıkar. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 90. bölüm izle yöntemleri neler?

Bir Zamanlar Çukurova 90. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD ATV YouTube

Bir Zamanlar Çukurova 90. bölüm izle. Adım adım finale yaklaşan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin her yeni bölümünde farklı aksiyon ve olaylara şahit oluyoruz. Dizinin yeni bölümünde Demir, bir süredir peşinde koştuğu düşmanına feci bir şekilde yakalanır. Fekeli'nin yiğeni Fikret olarak tanıdığı kişinin hapsine düşen Demir; ölümle burun buruna gelir. Peki, Demir ölecek mi? İşte, Bir Zamanlar Çukurova 90. bölüm izle taktikleri.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi hangi gün ve saat kaçta yayınlanıyor? 

ATV'nin en beğenilen yapımlarından Bir Zamanlar Çukurova dizisi, her perşembe günü saat 20:00'de yeni bölümleriyle ekrana gelmektedir. 

Bir Zamanlar Çukurova 90. bölüm özeti

Demir, uzun zamandır peşinde olduğu gizli düşmanı ile karşı karşıyadır. Babasının, sahipsiz bir kadına saldırdığını, kadını küçücük bir çocukla birlikte acımasızca sokakta bıraktığını iddia eden düşman, Fekeli’nin yeğeni olarak tanıdığı Fikret’tir. Fikret’in yıllardır beklediği karşılaşma, eşit olmayan şartlarda gerçekleşmiştir ama nihayetinde karşı karşıya olan iki kardeştir. Damarlarında aynı kan akan ve birbirinden ölesiye nefret eden iki genç adam, şimdi kozlarını ölesiye paylaşacaktır. Üstelik hesaplaşma, Fikret’in yıllardır her gün hatırladığı o yağmurlu geceden başlayacaktır.

Bir Zamanlar Çukurova 90. bölüm fragmanı

 

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı

 

Dizinin konusu nedir? 

Dizide aşkı için öldürmeyi göze almış "Yılmaz" ile sevgilisi yaşasın diye kendini bir evliliğe hapseden "Züleyha"nın hikayesi anlatılıyor. Ama bu hikayede sadece ayrı düşen iki sevgili yok! Ailesinin görkemli geçmişini ve biricik oğlunu korumak için kanatlarını açmış bir "Hünkar"ın savaşı da var; aşık olduğu kadını tutsak etmeyi göze alan "Demir" de! Ve elbette sınırsız aşkların coğrafyasında, geçmişten bugüne uzanan hesaplaşmalar, paylaşılamayan topraklar da! 

Şehir kulübünde Şermin önderliğinde müzayede hazırlıkları tamamlanacak, hatta Şermin, gecenin sunuculuğunu ve müzayedenin yöneticiliğini de üstlenecektir. 40 Yıllık sevdasının tüm eşyalarını bir arada gören Fekeli, zor dakikalar yaşayacaktır. Ancak en çok Hünkar'ın bir eşarbına yüklü bir rakam ödeyip eline aldığında yürekleri yakacaktır. Başarı ile biten gecenin sabahında başlayan çocuk kampı inşaatı, Çukurova'daki herkes için büyük bir sürpriz barındırmaktadır!

Dizinin oyuncu kadrosu

VAHİDE PERÇİN - HÜNKAR

HİLAL ALTINBİLEK - ZÜLEYHA

KEREM ALIŞIK - ALİ RAHMET FEKELİ

UĞUR GÜNEŞ - YILMAZ

MURAT ÜNALMIŞ- DEMİR

BÜLENT POLAT- GAFFUR

SELİN YENİNCİ - SANİYE

MELİKE İPEK YALOVA-MÜJGAN

Bir önceki bölümde ne oldu?

Demir, Çukurova’nın dört bir yanına asılmış ve üzerinde Adnan Yaman’ın el yazısı olan mektupların olduğu afişlerin toplatılmasını emreder. Uzaktan Demir’in öfkesini izleyen Fikret’in ise şimdilik keyfi yerindedir. Çünkü afişler işe yaramıştır ve tüm Adana, artık Adnan Yaman’ın bir oğlu daha olduğunu konuşmaktadır. Bu arada taburcu olan Züleyha da afişlerle birlikte ormanda kaybolduğu gece olanları hatırlar. Ama bunları şimdi Demir’e söylemesi, öfkesini arttıracaktır. Sırrını sadece Sevda ile paylaşmaya karar verir.