AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Bir Zamanlar Çukurova 91. bölüm fragmanı izle ATV YouTube

İlk Yayınlanma : 01 Nis 2021 - 15:36 / Son Güncelleme : 01 Nis 2021 - 15:47

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 91. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Her geçen gün binlerce yeni takipçi kazanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi, adım adım finale yaklaşıyor. Dizinin final bölümünün yaklaşmasıyla beraber kartlar yeniden dağıtılıyor. Demir, bir süredir peşinde olduğu düşmanına en sonunda yakalanıyor. Fikret, yıllardır kurduğu intikam planına en sonunda kavuşuyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 91. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 91. bölüm fragmanı izle ATV YouTube

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 91. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 91. bölüm fragmanı izle. Dizinin yeni bölümünde Fekeli'nin yeğeni Fikret'e yakayı ele veren Demir; yıllardır aradığı düşmanıyla en sonunda yüzleşir. Ancak, hiç istemediği biçimde. Fikret, Demir'den babasının kötü biri olduğunu kabul etmesi durumunda serbest bırakacağını söyler. Demir ise, Fikret'in bu isteğini kabul etmez. Aksiyonun bol olduğu Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 91. bölüm fragmanını izlemek isteyen seyirciler ne yapmalı?

Bir Zamanlar Çukurova 91. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV ekranlarında 3 sezondur yayın hayatını sürdüren Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 91. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanları genellikle yeni bölümden 1 gün veya 2 gün sonra yayınlanmaktadır. Ayrıca, YouTube ve diğer online platformlara her hafta 2 farklı fragman yüklenmektedir. 

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm özeti

Demir, uzun zamandır peşinde olduğu gizli düşmanı ile karşı karşıyadır. Babasının, sahipsiz bir kadına saldırdığını, kadını küçücük bir çocukla birlikte acımasızca sokakta bıraktığını iddia eden düşman, Fekeli’nin yeğeni olarak tanıdığı Fikret’tir. Fikret’in yıllardır beklediği karşılaşma, eşit olmayan şartlarda gerçekleşmiştir ama nihayetinde karşı karşıya olan iki kardeştir. Damarlarında aynı kan akan ve birbirinden ölesiye nefret eden iki genç adam, şimdi kozlarını ölesiye paylaşacaktır. Üstelik hesaplaşma, Fikret’in yıllardır her gün hatırladığı o yağmurlu geceden başlayacaktır.

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı

 

Bir Zamanlar Çukurova fragmanı

 

Bir önceki bölümde ne oldu?

Demir, Çukurova’nın dört bir yanına asılmış ve üzerinde Adnan Yaman’ın el yazısı olan mektupların olduğu afişlerin toplatılmasını emreder. Uzaktan Demir’in öfkesini izleyen Fikret’in ise şimdilik keyfi yerindedir. Çünkü afişler işe yaramıştır ve tüm Adana, artık Adnan Yaman’ın bir oğlu daha olduğunu konuşmaktadır. Bu arada taburcu olan Züleyha da afişlerle birlikte ormanda kaybolduğu gece olanları hatırlar. Ama bunları şimdi Demir’e söylemesi, öfkesini arttıracaktır. Sırrını sadece Sevda ile paylaşmaya karar verir.

Oyuncu kadrosu

VAHİDE PERÇİN - HÜNKAR

HİLAL ALTINBİLEK - ZÜLEYHA

KEREM ALIŞIK - ALİ RAHMET FEKELİ

UĞUR GÜNEŞ - YILMAZ

MURAT ÜNALMIŞ- DEMİR

BÜLENT POLAT- GAFFUR

SELİN YENİNCİ - SANİYE

MELİKE İPEK YALOVA-MÜJGAN