AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Bir Zamanlar Çukurova 91. Bölüm İzle FULL HD ATV YouTube

İlk Yayınlanma : 08 Nis 2021 - 17:50 / Son Güncelleme : 08 Nis 2021 - 17:56

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 91. bölümü bugün yayında olacak. Dizinin yeni bölümünün özeti ve oyuncularıyla beraber yeni bölüm fragmanı merak edilenler arasında.

Bir Zamanlar Çukurova 91. Bölüm İzle FULL HD ATV YouTube

Bir Zamanlar Çukurova dizisi adım adım finale ilerliyor. Dizinin son bölümleri yaklaşırken; Fekeli ile Demir arasındaki hesaplaşma en çok konuşulan konulardan biri haline gelmişti. Bugün dizinin 91. bölümü yayınlanacak. Yaklaşık 3 yıldır yayında olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi için bu sezonun son olduğu duyumları yaygınlaşıyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 93. bölümünde neler olacak? Dizinin yeni bölüm özeti, oyuncuları, konusu ve fragmanı gibi temel bilgiler haberimizde yer alıyor.

Bir Zamanlar Çukurova 91. Bölüm Özeti

Annesinin mektuplarının ortaya çıkmasının ardından, Adana’ya veda etmeye hazırlanan Fikret, giderayak mektupların duvarları donattığını görür. Çocuk kalbini onarmaya çalışırken, annesinin evlilik dışı ilişki yaşadığı tüm Çukurova’ya ilan edilmiştir. Yenildiğini kabul eder ama hem çocuk kalbini hem de Müjgan’a olan aşkını alıp gitmek çok zordur. Demir’in şehri donatan mektuplarını görmeye giden Fekeli ve Lütfiye, savaşın henüz bitmediğini anlar. Demir konuyu kapatmıştır, Fikret de gitmiştir ama Lütfiye, Fekeli’yi yalnız bırakmamaya karar verir. Çünkü Müjgan’ın Züleyha nefreti ile karşılaşır ve Şermin’den öğrendiklerinin doğru olduğunu anlar.

Bir Zamanlar Çukurova 91. Bölüm Fragmanı

 

Bir Zamanlar Çukurova dizisi hangi gün ve saat kaçta yayınlanıyor? 

ATV'nin en beğenilen yapımlarından Bir Zamanlar Çukurova dizisi, her perşembe günü saat 20:00'de yeni bölümleriyle ekrana gelmektedir. 

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin konusu nedir?

Dizide aşkı için öldürmeyi göze almış "Yılmaz" ile sevgilisi yaşasın diye kendini bir evliliğe hapseden "Züleyha"nın hikayesi anlatılıyor. Ama bu hikayede sadece ayrı düşen iki sevgili yok! Ailesinin görkemli geçmişini ve biricik oğlunu korumak için kanatlarını açmış bir "Hünkar"ın savaşı da var; aşık olduğu kadını tutsak etmeyi göze alan "Demir" de! Ve elbette sınırsız aşkların coğrafyasında, geçmişten bugüne uzanan hesaplaşmalar, paylaşılamayan topraklar da! 

Şehir kulübünde Şermin önderliğinde müzayede hazırlıkları tamamlanacak, hatta Şermin, gecenin sunuculuğunu ve müzayedenin yöneticiliğini de üstlenecektir. 40 Yıllık sevdasının tüm eşyalarını bir arada gören Fekeli, zor dakikalar yaşayacaktır. Ancak en çok Hünkar'ın bir eşarbına yüklü bir rakam ödeyip eline aldığında yürekleri yakacaktır. Başarı ile biten gecenin sabahında başlayan çocuk kampı inşaatı, Çukurova'daki herkes için büyük bir sürpriz barındırmaktadır!

Bir Zamanlar Çukurova oyuncuları

VAHİDE PERÇİN - HÜNKAR

HİLAL ALTINBİLEK - ZÜLEYHA

KEREM ALIŞIK - ALİ RAHMET FEKELİ

UĞUR GÜNEŞ - YILMAZ

MURAT ÜNALMIŞ- DEMİR

BÜLENT POLAT- GAFFUR

SELİN YENİNCİ - SANİYE

MELİKE İPEK YALOVA-MÜJGAN