AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Bir Zamanlar Çukurova 92. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İlk Yayınlanma : 08 Nis 2021 - 20:43 / Son Güncelleme : 08 Nis 2021 - 20:47

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 92. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin yeni bölümünde ne olacak? Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı, oyuncuları ve konusu haberimizde.

Bir Zamanlar Çukurova 92. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin nefes kesen yeni bölümünden sonra dizinin takipçileri 93. bölümünü araştırmaya başladı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 93. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir önceki bölümde Fikret, annesinin bulunmasıyla birlikte Adana'dan gidebilmenin yollarını arıyordu. Diğer yandan Fikret'in mektupları bütün şehre yayılmıştı. Peki yeni bölümde ne olacak?

Bir Zamanlar Çukurova 92. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV ekranlarında 3 sezondur yayın hayatını sürdüren Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 92. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanları genellikle yeni bölümden 1 gün veya 2 gün sonra yayınlanmaktadır. Ayrıca, YouTube ve diğer online platformlara her hafta 2 farklı fragman yüklenmektedir. 

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm özeti

Annesinin mektuplarının ortaya çıkmasının ardından, Adana’ya veda etmeye hazırlanan Fikret, giderayak mektupların duvarları donattığını görür. Çocuk kalbini onarmaya çalışırken, annesinin evlilik dışı ilişki yaşadığı tüm Çukurova’ya ilan edilmiştir. Yenildiğini kabul eder ama hem çocuk kalbini hem de Müjgan’a olan aşkını alıp gitmek çok zordur. Demir’in şehri donatan mektuplarını görmeye giden Fekeli ve Lütfiye, savaşın henüz bitmediğini anlar. Demir konuyu kapatmıştır, Fikret de gitmiştir ama Lütfiye, Fekeli’yi yalnız bırakmamaya karar verir. Çünkü Müjgan’ın Züleyha nefreti ile karşılaşır ve Şermin’den öğrendiklerinin doğru olduğunu anlar.

Demir basın açıklaması yapıyor

 

Bir önceki bölümde ne olmuştu?

Demir, Çukurova’nın dört bir yanına asılmış ve üzerinde Adnan Yaman’ın el yazısı olan mektupların olduğu afişlerin toplatılmasını emreder. Uzaktan Demir’in öfkesini izleyen Fikret’in ise şimdilik keyfi yerindedir. Çünkü afişler işe yaramıştır ve tüm Adana, artık Adnan Yaman’ın bir oğlu daha olduğunu konuşmaktadır. Bu arada taburcu olan Züleyha da afişlerle birlikte ormanda kaybolduğu gece olanları hatırlar. Ama bunları şimdi Demir’e söylemesi, öfkesini arttıracaktır. Sırrını sadece Sevda ile paylaşmaya karar verir.

Bir Zamanlar Çukurova oyuncu kadrosu

VAHİDE PERÇİN - HÜNKAR

HİLAL ALTINBİLEK - ZÜLEYHA

KEREM ALIŞIK - ALİ RAHMET FEKELİ

UĞUR GÜNEŞ - YILMAZ

MURAT ÜNALMIŞ- DEMİR

BÜLENT POLAT- GAFFUR

SELİN YENİNCİ - SANİYE

MELİKE İPEK YALOVA-MÜJGAN