AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Bir Zamanlar Çukurova 93. bölüm FRAGMANI - ATV Bir Zamanlar Çukurova

İlk Yayınlanma : 15 Nis 2021 - 19:18 / Son Güncelleme : 15 Nis 2021 - 19:22

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 93. bölüm fragmanı, dizinin özeti ve oyuncuları dahil merak edilenler haberimizde.

Bir Zamanlar Çukurova 93. bölüm FRAGMANI - ATV Bir Zamanlar Çukurova

Bir Zamanlar Çukurova 93. bölüm fragmanı izle. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin nefes kesen yeni bölümünden sonra dizinin takipçileri 93. bölümünü araştırmaya başladı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 93. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir önceki bölümde Fikret, annesinin bulunmasıyla birlikte Adana'dan gidebilmenin yollarını arıyordu. Diğer yandan Fikret'in mektupları bütün şehre yayılmıştı. Peki yeni bölümde ne olacak?

Bir Zamanlar Çukurova 93. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV ekranlarında 3 sezondur yayın hayatını sürdüren Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 93. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanları genellikle yeni bölümden 1 gün veya 2 gün sonra yayınlanmaktadır. Ayrıca, YouTube ve diğer online platformlara her hafta 2 farklı fragman yüklenmektedir. 

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölüm Özeti

Sevda, Demir ve Züleyha’nın evliliğini kurtarmak için bir kez daha Ümit’i uyarmaya gittiğinde, kalbinin de ruhunun da kaldıramayacağı bir gerçekle yüzleşir. Ümit, ‘ben senin kızınım’ diye geçmişinden bildiği her şeyi anlatır. Annesi tarafından terk edilmiş bir bebek olarak yaşadıklarını daha fazla içinde tutamamıştır. Sevda duydukları karşısında şok olur ve fenalaşır.

Kalbini zorlayan son olaylardan sonra, Lütfiye ve konaktakiler her adımını izleseler de Fekeli, kimseye belli etmeden Fikret’in peşindedir. Hatta Lütfiye’yi atlatıp Almanya’ya da gider. Ancak orada öğrendikleri, bildiklerinin çok ötesindedir. Kalbini yine zorlayacak gerçeklerle Adana’ya döner.

Bir önceki bölümde ne oldu?

Annesinin mektuplarının ortaya çıkmasının ardından, Adana’ya veda etmeye hazırlanan Fikret, giderayak mektupların duvarları donattığını görür. Çocuk kalbini onarmaya çalışırken, annesinin evlilik dışı ilişki yaşadığı tüm Çukurova’ya ilan edilmiştir. Yenildiğini kabul eder ama hem çocuk kalbini hem de Müjgan’a olan aşkını alıp gitmek çok zordur.

Demir’in şehri donatan mektuplarını görmeye giden Fekeli ve Lütfiye, savaşın henüz bitmediğini anlar. Demir konuyu kapatmıştır, Fikret de gitmiştir ama Lütfiye, Fekeli’yi yalnız bırakmamaya karar verir. Çünkü Müjgan’ın Züleyha nefreti ile karşılaşır ve Şermin’den öğrendiklerinin doğru olduğunu anlar.

Bir Zamanlar Çukurova oyuncu kadrosu

  • VAHİDE PERÇİN - HÜNKAR
  • HİLAL ALTINBİLEK - ZÜLEYHA
  • KEREM ALIŞIK - ALİ RAHMET FEKELİ
  • UĞUR GÜNEŞ - YILMAZ
  • MURAT ÜNALMIŞ- DEMİR
  • BÜLENT POLAT- GAFFUR
  • SELİN YENİNCİ - SANİYE
  • MELİKE İPEK YALOVA-MÜJGAN