AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Beyaz TV'ye geri dönen Ertem Şener'e eski program arkadaşından sert sözler

Ajansspor Editör
Özgür Koç
İlk Yayınlanma : 04 Ağu 2022 - 08:36 / Son Güncelleme : 04 Ağu 2022 - 08:57

Ertem Şener'in Beyaz TV'ye döndüğünü açıklamasının ardından geçen sene TV100'de VAR Odası programında birlikte yer aldığı eski hakem Deniz Ateş Bitnel'den tepki geldi. Bitnel attığı tweet ile Ertem Şener'e adeta kırmızı kart gösterdi.

Beyaz TV'de geçtiğimiz günlerde spor müdürlüğü ve Beyaz Futbol ile Derin Futbol programlarının sunuculuğunu yapan Onur Yıldız ile yollar ayrılmıştı. Yıldız'ın yerine Ertem Şener'in kanala geri döneceği iddia edilmişti.

Öncel yalanladı sonra sosyal medyadan duyurdu

Ertem Şener ise önce bu iddiaları yalanlanmış ancak geçen hafta sosyal medya hesabından yaptığı "Bugünden itibaren yuvama, Beyaz TV’ye dönmüş bulunmaktayım. Artık BEYAZ FUTBOL ve DERİN FUTBOL’da Cumartesi, Pazar, Pazartesi günleri, kendi saatimizde 23:30’da beraber olacağız.
Ayrıca Beyaz Futbol YouTube kanalımızda da çok özel içerikler ve SON DAKİKA gelişmeleri ile sizlerle buluşacağız. Sadece Türkiye’de değil “DÜNYA’da”, hem televizyon hem digital medya yayıncılığında, her zamanki gibi çok iddialıyız. Beyaz Tv Genel Yayın Koordinatörü Sn. Osman Gökçek’e bu süreçte göstermiş olduğu ilgi, alaka ve güveninden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.
Şimdiden herkese iyi seyirler…" açıklaması ile Beyaz TV'ye geri döndüğünü duyurmuştu. 

Bilye yarışı nefes kesti!

Deniz Ateş Bitnel'den sert gönderme

Ertem Şener'in bu açıklamasının ardından, TV100'de sunduğu VAR odası programında beraber yer aldığı eski hakem Deniz Ateş Bitnel'den Şener'e sert bir gönderme geldi. Bitne sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Siz hiç kazık yediniz mi? Ben defalarca yedim, ama insanlara güvenmekten asla vazgeçmedim!!! Unutmayın; Yediğimiz kazıkların toplamıdır TECRÜBE!!!" ifadelerini kullandı. Bitnel'in bu paylaşımı TV100'den ayrılarak Beyaz TV'ye giden Ertem Şener'e gönderme olduğu şeklinde yorumlandı.

Şener'den yanıt: "Bana diyemez değil, DEMEZ!"

Deniz Ateş Bitnel'in bu paylaşımına Ertem Şener'den de yorum geldi. Ünlü spiker, Bitnel'in paylaşımını alıntılayarak, "Bana diyemez değil, DEMEZ ! Kim kazık attıysa onlara söylüyor. Ben Deniz hoca hakemlik camiasından ayrılmak zorunda kaldıktan sonra kendisini tv yorumculuğuna getirerek ismini hatırlatmasına sebep oldum. Böyle bir iyiliğe, nankörlük yapacak kadar kötü biri değil Deniz hoca!!!" ifadelerini kullandı.