AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Ahmet Nur Çebi'den Galatasaray, sponsor ve Fikret Orman açıklaması!

Ajansspor Editör
İsa Kethüda
İlk Yayınlanma : 13 Eki 2021 - 14:44 / Son Güncelleme : 13 Eki 2021 - 14:57

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Çebi, eski başkan Fikret Orman ve Galatasaray hakkında da konuştu. İşte detaylar..

Ahmet Nur Çebi'den Galatasaray, sponsor ve Fikret Orman açıklaması!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, sponsorluk anlaşmalarından tut Galatasaray ve kulübün eski başkanı Fikret Orman hakkında da açıklamalarda bulundu. Çebi, "Galatasaray, Riva’yı satarak ayakta duruyor ama biz bir şey satmadık. Fikret Orman ise, onu bunu eve çağırıp yalan yanlış şeyler söyleyince biz de Divan
Kurulu’nda cevap vermek zorunda kalıyoruz"dedi. İşte detaylar...

"Stat isim hakkımız iki yıl daha Vodafone’a bağlı"

Spor Türkiye Youtube kanalında yayınlanan "Orta Çizgi" programında Murat Özen'e özel açıklamalarda bulunan Çebi, "Stat isim hakkımız iki yıl daha Vodafone’a bağlı. Vodafone, göğüs sponsorluğunu bıraktı ve Beko’yu cazip paraya 3 yıllığına getirdik. 

"Galatasaray, Riva’yı satarak ayakta duruyor ama biz bir şey satmadık"

Forma sırt sponsorluğuna Aksa’yı 3 yıl, kol sponsorluğuna Güriş’i 3 yıl, şort sponsorluğuna Sompo’yu ve amatör branşlara da HDI Sigorta’yı getirdik. Locaların hepsini çok iyi sattık ve geldiğimizde yarıdan fazlası boştu. Galatasaray, Riva’yı satarak ayakta duruyor ama biz bir şey satmadık.

"Bunlardan büyük ne projesi olabilir"

İlk geldiğimiz sene şampiyon yaptık ve Şampiyonlar Ligi gelirini düşük bütçeli bir takımla elde ettik. Bütçemiz 30 milyon Euro’ydu. Amatörlerin hepsini bütçe kontrolüne aldık. Bunlardan büyük ne projesi olabilir.

"Fikret Orman, onu bunu eve çağırıp yalan yanlış şeyler söyleyince..."

Eski yönetim her şeyi çok güzel yapmış gibi trol hesaplara para verip yazdırıyor. Konuları Divan Kurullarında konuşmayı tercih ediyorum. Fikret Orman, onu bunu eve çağırıp yalan yanlış şeyler söyleyince biz de Divan Kurulu’nda cevap vermek zorunda kalıyoruz. Mustafa Cengiz, yeni başkana Beşiktaş’taki gibi kötü bir miras bırakmadı. Art niyetli Beşiktaş düşmanları hala zarar vermeye devam ediyorlar" dedi.