• Diğerleri

Boateng’in eşi Melissa Satta şimdiden dikkat çekmeye başladı bile

Boateng’in eşi Melissa Satta şimdiden dikkat çekmeye başladı bile
1 Şubat 2020 16:20- Son Güncelleme - 1 Şubat 2020 13:22
Google news abonelik

Beşiktaş, Fiorentina’da forma giyen Kevin-Prince Boateng’i kiralık olarak kadrosuna kattı. Kevin-Prince Boateng’in eşi Melissa Satta da dikkat çekmeye başladı bile.

Teknik direktörlük görevine Sergen Yalçın’ı getiren Beşiktaş, transfer döneminin bitimine saatler kala Fiorentina’da forma giyen Kevin-Prince Boateng’i kiralık olarak kadrosuna kattı.

Transfer gerçekleşirse daha önce yaptığı bir açıklamada eşi Kevin-Prince Boateng'i haftada 10 kez seks yaparak sakatladığını açıklayan Melissa Satta da Beşiktaş'ın yeni taraftarı oldu.

Kevin Prince Boateng'in model eşi Melissa Satta, yaptığı açıklamalarla gündem yaratmıştı.

Daha önce verdiği bir demeçte Boateng ile yatak sırlarını paylaşan 32 yaşındaki seksi model, eşinin sakatlığıyla ilgili şok bir itirafta bulunmuştu.

Boateng'in Milan'da oynadığı dönemde sık sık sakatlanmasıyla ilgili bir soruya Satta'nın verdiği yanıt magazin basınının gündemine bomba gibi düşmüştü.

Satta, konuyla ilgili olarak "Sürekli sakatlanmasının nedeni onunla haftada 7 ila 10 kez seks yapmamız." ifadelerini kullanmıştı.

Birleşik Amerikalı seksi yıldız, bir röportajda ise Cristiano Ronaldo'yu kızdıracak sözler sarf etmişti.

Satta'nın "Cristiano da kim? Benim gözlerim bir tek Boateng'i görüyor." şeklindeki ifadesi olay yaratmıştı. Instagram'da 4 milyon 200 bin takipçisi bulunan Satta, verdiği cüretkar pozlarla biliniyor. (Skorer)

Saha göle döndü, hakem maçı oynatmaya devam etti