Boğaziçi Üniversitesi S Sport Plus'ı yılın dijital yayın platformu seçti

Orhan Gülek
07.12.2021 - 15:28 | Son Güncellenme: 07.12.2021 - 15:32

Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri'nde S Sport Plus, “Yılın Dijital Yayın Platformu” seçildi.

Boğaziçi Üniversitesi S Sport Plus'ı yılın dijital yayın platformu seçti

AJANSSPOR - HABER

Türkiye’nin ilk ve tek spor odaklı dijital yayın platformu S Sport Plus; Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü (ENSO)’nün düzenlediği İş Dünyası Ödülleri’nde “Yılın Dijital Yayın Platformu” seçildi.

Türkiye’nin en köklü eğitim kurumlarından Boğaziçi Üniversitesi’nin Mühendislik Kulübü (ENSO) tarafından her yıl düzenlenen “Boğaziçi Üniversitesi İş Dünyası Ödülleri” görkemli bir tören ile 6 Aralık Pazartesi akşamı gerçekleştirildi. Yılın iş insanı, yılın holdingi, yaşam boyu başarı ödülü gibi toplam 22 farklı kategoride ödülün sahipleriyle buluştuğu gecede S Sport Plus, “Yılın Dijital Yayın Paltformu” ödülüne layık görüldü. Ödülü S Sport Plus markası adına S Sport Plus Genel Müdürü Zeynep Acar aldı.

Yılın Dijital Yayın Platformu S Sport Plus; Webte, Cepte, Tablette!

S Sport Plus, Premier Lig, Serie A, Formula 1, La Liga, NBA, NFL, NHL ve UFC gibi sporun her alanında, dünyanın önde gelen organizasyonlarını cepten, webten, tabletten ve TV’den izleyici ile buluşturuyor. Aynı anda 4 ekran izleme özelliği de bulunan S Sport Plus; tekrar izle özelliğiyle de canlı yayınları kaçıran kullanıcılara favori spor organizasyonlarını ve yayınlarını istenilen saatte tekrar izleme olanağı sunuyor. Son dönemde özellikle geniş ekran uygulamalarına yenilerini ekleyen, 7/24 yayın yapan spor kanallarıyla da sporseverleri her an spor gündeminin içerisinde tutan S Sport Plus, yıl boyu farklı konseptlerde kampanyalar geliştirerek kullanıcılara sık sık üyelik avantajları da yaratıyor.

S Sport Plus Hakkında

Saran Group bünyesinde yer alan S Sport Plus uygulaması, Premier Lig, Serie A, La Liga, NBA, F1, NFL, NHL ve UFC   gibi dünyanın önde gelen spor organizasyonlarını canlı yayın ve tekrar izle seçenekleriyle Internet üzerinden sporseverlerle buluşturuyor. Kullanıcılar izlemek istedikleri maç ya da yarış programını istedikleri yerde S Sport Plus’ın çoklu ekran teknolojisiyle izleyebiliyorlar. S Sport, S Sport 2, NBA TV, EDGE TV, Tay TV gibi 7/24 yayın yapan TV kanalları da spor severlere favori spor kanallarını S Sport Plus’tan izleyebilme imkanı sunuyor.

S Sport Plus kullanıcıları, yayınları Samsung, LG, Vestel, Arçelik, Beko, Grundig, Altus, marka Smart TVler, Android TV işletim sistemli televizyonlar, Xbox oyun konsolları, Apple TV ve Google Chromecast üzerinden de doğrudan geniş ekranda izleyebildikleri gibi, ayrıca mobil cihazların AirPlay özelliği ile geniş ekran cihazlara yansıtarak da izleyebiliyorlar. 

Kullanıcılar, S Sport Plus’ın “Tekrar İzle” özelliği sayesinde kaçırdıkları maçın tamamını, maç biter bitmez yeniden izleyebiliyorlar. “Önemli Anlar” özelliği ile kullanıcılar isterlerse maçın tamamının tekrarını ya da doğrudan maçların kritik anlarına gidip, kaçırdıkları maçın özetine ulaşabiliyorlar.

Rus daması
3.9
Senin için hazırladığımız haberler