Boluspor'dan Caner Hüseyin ve Hamza Gür açıklaması

Boluspor Başkanı Abdullah Abat, Caner Hüseyin Bağ, Hamza Gür ve Orlando Mosquera'nın transferi hakkında konuştu. Boluspor hangi futbolcuları transfer edecek? Boluspor'un bu sezon hedefleri neler? İşte detaylar...
24 Ağustos 2020 15:34- Son Güncelleme - 24 Ağustos 2020 15:40
Google news abonelik

Boluspor Başkanı Abdullah Abat gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Başkan Abat, sportif direktörlük görevi için Barbaros Gözneli ile anlaştıklarını açıkladı.

Radyospor'da Salim Manav'ın canlı yayın konuğu olan Abdullah Abat, "Caner Hüseyin Bağ ve Hamza Gür'e resmi olarak transfer teklifini yaptık. Caner Hüseyin ve Hamza'nın Hatayspor'la devam eden sözleşmesindeki ücretler yüksek. Bizim bu ücretleri ödeyecek durumumuz yok. Boluspor olarak Caner Hüseyin ve Hamza'ya son teklifimizi ilettik. İki futbolcunun dışında Sadi Karaduman'la da görüşmelerimiz devam ediyor." dedi.

'Orlando Mosquera takımda kalacak'

Orlando Mosquera'nın takımdan ayrılmayacağını söyleyen Başkan Abat, "Orlando Mosquera için Kasımpaşa ya da Yeni Malatyspor'dan transfer teklifi almadık. Orlando Mosquera bu sezon Boluspor'da kalacak." ifadelerini kullandı.

'Barbaros Gözneli ile anlaştık'

Sportif direktörlük görevi için Barbaros Gözneli ile anlaştıklarını açıklayan Abdullah Abat, "Sportif direktörlük görevi için Başakşehir'den ayrılan Barbaros Gözneli ile resmi sözleşme imzaladık. Bu süreçte desteklerinden dolayı Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'a çok teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.