Bonservise para kalmadı, çare kiralık!

30.08.2017 06:34 - Son Güncelleme -
Bonservise para kalmadı, çare kiralık!

Asamoah’ı bonservisiyle alacak olan Cimbom, diğer iki hedefi için bastırıyor: Arda Turan ve Jason Denayer. 31 Ağustos'a kadar iki oyuncu başka kulüplere satılmazsa, tek alternatifleri Aslan olacak

Jason Denayer ve Arda'yı kulüplerinden kiralamak isteyen sarı-kırmızılı yönetim, eski kaptanının yıllık ücretinin yarısını sponsora ödetecek. İngilizler, Belçikalı stoperi bonservisiyle satma peşinde. Barça da 34 milyon Euro'ya aldığı Arda'yı minimum zararla elden çıkarmak istiyor.

Futbolda yeni bir yapılanmaya giden G.Saray Başkanı Dursun Özbek, kardeşi Mehmet Özbek'i geri plana çekti, Sportif Direktör Cenk Ergün'le planlamayı yaptı. Transfere 20 milyon Euro bütçe ayıran Galatasaray şu ana kadar kadrosuna kattığı 7 oyuncu için 38.5 milyon Euro bonservis ödedi. Bütçedeki sapmayı Podolski-Bruma-Semih üçlüsünün satışından gelen 17 milyon Euro önledi. Sinan Gümüş ve Lionel Carole'ü satmaya hazırlanan sarı-kırmızılılar, bu iki oyuncudan gelen parayı Juventus'un sol beki Asamoah için harcayacak. Eski oyuncuları Jason Denayer ve Arda Turan da Galatasaray'ın gündeminde ancak bütçede bu iki oyuncunun bonservislerine para kalmadı. (Sabah)

Patrice Evra, klasikleşen motivasyon videolarına yenisini ekledi

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up