AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Brezilyalı Ana Beatriz Correa Kuzeyboru'da | Transfer Haberleri

Ajansspor Editör
İsa Kethüda
İlk Yayınlanma : 16 May 2022 - 12:11 / Son Güncelleme : 16 May 2022 - 12:16

Misli.com Sultanlar Ligi ekiplerinden Kuzeyboru, İtalya Ligi'nde Savino Del Bene Scandicci formasını giyen 30 yaşındaki Ana Beatriz Correa ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Sultanlar Ligi'nde sezonun tamamlanmasının ardından Kuzeyboru, yeni sezon için çalışmalarını sürdürüyor. Kuzeyboru, orta oyuncu pozisyonunda görev yapan ve Brezilya milli takımında görev yapan Ana Beatriz Correa ile anlaştı. 

Sosyal medya hesabından transferi açıklayan Kuzeyboru, “Orta oyuncu pozisyonunda görev yapan Brezilya milli takımında da önemli başarılara imza atan 1992 doğumlu Ana Beatriz Correa ile sözleşme imzaladık. Brezilyalı Milli oyuncuya yeni sezonda Kuzeyboru forması ile başarılı bir sezon diliyor, birlikte harika zaferler yaşayacağımıza inanıyoruz.” ifadelerini kullandı.


Başarıları

Correa kariyerinde, Güney Amerika Şampiyonası ve Voleybol Uluslar Ligi'nde en iyi orta oyuncu, Brezilya Ligi'nde, Dünya Şampiyonası’nda en iye blok yapan oyuncu ve farklı kupalarda elde ettiği bireysel başarılar elde etti. 2021 yılında Olimpiyat ikinciliği olan kadroda yer alan Beatriz, Milli forma ile de birçok madalyanın sahibi oldu.