"Bu durumun ciddiyetini kavramamız gerekiyor."

Yeni Malatyaspor'un koronavirüse karşı aldığı önlemler neler? Hikmet Karaman, uyarıların dikkate alınması gerektiğini vurguladı.
25 Mart 2020 18:02- Son Güncelleme - 25 Mart 2020 18:02
Google news abonelik

Süper Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor'u çalıştıran tecrübeli teknik adam Hikmet Karaman, canlı olarak bağlandığı CNN Türk ekranlarında gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Hikmet Karaman'ın açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şu şekilde

"Bir yerinde ağrı hissediyorsun, acaba bir şey mi var diyorsun. Dünyayı ve Avrupa'yı izlediğimizde bir dayanışmaya ihtiyacımız var. Durum ciddi. Bu durumun ciddiyetini kavramamız gerekiyor. İtalya'da bir günde ölü sayısı verildi. Bunlar ciddi anlamda bir uyarı. İnanılmaz bir temas var. Durumun ciddiyetini kavramamız lazım. Evde yapılacak fazla bir iş yok ancak buradaki uyarılara dikkat etmeliyiz. Bu virüs öyle bir illet ki bir kişiye bulaştığında bütün dünyaya yayılabiliyor. Tenis oynamıyoruz, 25 kişiyle birlikte personel sayısını da baz alacak olursak her gün 80 ile 100 kişinin olduğu bir ortam içerisindeyiz. Durumun ciddiyeti çok önemli."

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!