Bülbüloğlu canlı yayında açıkladı! Uğurcan'a teklif...

21 Ekim 2019 15:50- Son Güncelleme - 21 Ekim 2019 15:50
Google news abonelik

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu'dan Uğurcan Çakır, Ünal Karaman ve Daniel Sturridge hakkında açıklama geldi.

Uğurcan Çakır'a 'Liverpool'dan transfer teklifi geldi mi?' sorusuna Bülbüloğlu, "Uğurcan'a transfer teklifi mutlaka geldi. Takım ismi vermek istemiyorum." cevabını verdi.

'Şampiyonluk için konuşmak şu anda zor'

Radyospor'da Salim Manav'ın canlı yayın konuğu olan Önder Bülbüloğlu, "Gaziantep maçında güzel bir sonuç elde ettik, serimiz devam ediyor, çok mutluyuz. Yarışmacı bir takımız, hedefimiz her zaman yukarılarda olmak. Çok iyi mücadele ediyoruz. Benim için önemli bir konu da camiamızın birleşmesi. Yeni yapılanmamız da herkesi mutlu ediyor. Şampiyonluk için konuşmak şu anda çok zor." ifadelerini kullandı ve ekledi:

"Eksiklerimizin de takımımıza katkısıyla takımımız daha da iyi olacaktır. Daniel Sturridge'in kumaşı belli, ben Sturridge'den umutluyum."

'Abdülkadir Ömür'ü o kadar çok özlüyorum ki anlatamam'

'Abdülkadir Ömür'ü o kadar çok özlüyorum ki anlatamam'

"Abdülkadir Ömür'ü ben de o kadar çok özlüyorum ki anlatamam. Transfer konuşmak için henüz erken. Bu sezon camiamızda beraberlik oluştu, forma satışlarımız arttı, stadyumumuz doluyor, başkanımız bu işi gayet iyi görütürüyor. Mali durumumuzdaki sıkıntıları da aştık."

"İyi oynayan her oyuncumuza teklif geliyor. Uğurcan Çakır çok iyi performans sergiliyor. Fakat biz bu sezon takımımızın yapısını korumuyı düşünüyoruz. Uğurcan'a transfer teklif mutlaka geldi. Takım ismi vermek istemiyorum."

"Ünal Hoca'ya nasıl sahip çıktığımızı görüyorsunuz. Ünal Hoca bu takıma çok şey katkı sağladı."