AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Bülent Uygun, "Cenaze evinde düğün yapamayız..."

İlk Yayınlanma : 02 May 2021 - 18:36 / Son Güncelleme : 03 May 2021 - 11:17

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Denizlispor galibiyetinden sonra açıklamalarda bulundu. İşte detaylar...

Bülent Uygun, "Cenaze evinde düğün yapamayız..."

AJANSSPOR - HABER

 

Süper Lig'in 39. haftasında Çaykur Rizespor, ateş hattındaki Denizlispor'un konuğu oldu. Ev sahibi ekibin iştahlı oyununa karşılık, misafir takımın golcüsü Samudio 72. dakikada sahneye çıkarak Çaykur Rizespor'a altın değerinde 3 puan kazandırdı. Bu sonuçla beraber, Çaykur Rizespor lige tutunurken; Denizlispor bir alt lige düştü. Çaykur Rizespor'dan önce 4 ay Denizlispor'u çalıştıran Bülent Uygun, Denizli dönemindeki performansını anlatıp; tekrar Süper Lig'e döneceklerine dair inancını paylaştı. İşte, Bülent Uygun'un açıklamalarından satır başlıkları...

"Ayrılmak zorunda kalmıştık..."

Bülent Uygun, "Denizli halkı ile çalışmaktan mutluluk duyup keyif almıştım. Kümede kalmasında önemli rol oynamıştık görev yaptığım süre içinde. Daha sonra anlaşamamış ayrılmak zorunda kalmıştık. Cenaze evinde şimdi düğün yapamayız. Ben de Rizespor'a geldiğimde galibiyet alamayıp ve düşmüş gözüyle bakılıyordu.

"Yeniden destan yazmasını bekliyoruz..."

Hep birlikte bize inananlarla birlikte çok çalıştık ve bunun üstesinden gelerek 45 puana yükseldik ve ligde kalmayı neredeyse garantiledik. Evet taktik çok önemli, sistem çok önemli ama oyuncularımın mücadelesi daha çok önemliydi. Denizlispor'un yeniden Süper lige yükselmesini ve yeniden destan yazmasını bekliyoruz. Biz de inşallah Rizespor'la başarıdan başarıya koşacağız.

Biz de geldiğimiz günden beri hep beraber çok güzel şeyler yaşadık. Ekibime teşekkür ediyorum. Bütün şehir birleştik ve bunu başardık. Rizespor taraftarına ve camiasına teşekkür ediyorum."