Eski FIFA ve Süper Lig hakemi Bülent Yıldırım’ın eşi toprağa verildi

Aleyna Gürgen
24.09.2023 - 20:41 | Son Güncellenme: 24.09.2023 - 22:55

FIFA ve Süper Lig’in eski hakemi Bülent Yıldırım’ın eşi Bilnur Fidan Yıldırım hayatını kaybetti. TFF, Yıldırım için bir taziye mesajı yayınladı.

Eski FIFA ve Süper Lig hakemi Bülent Yıldırım’ın eşi toprağa verildi

Bülent Yıldırım’ın eşi Bilnur Fidan Yıldırım geçirdiği kalp krizi yüzünden hayatını kaybetti. Türkiye Futbol Federasyonu ise eşini kaybeden eski hakem için bir taziye mesajı yayınladı. 

Eski hakemin eşi Yalova’da toprağa verildi

Bir dönem Ajansspor'da yazarlık yapan Bülent Yıldırım eşini kaybetti. Kalp krizi yüzünden hayata gözlerini yuman 57 yaşındaki Bilnur Fidan Yıldırım, Yalova’da defnedildi.

 

TFF’den taziye mesajı

Türkiye Futbol Federasyonu eşini kaybeden Bülent Yıldırım için bir taziye mesajı yayınladı. Mesajda ise “Eski FIFA Hakemimiz Bülent Yıldırım'ın eşi Bilnur Fidan Yıldırım'ın vefat ettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Bilnur Fidan Yıldırım'ın cenazesi 24 Eylül’de ikindi namazını müteakiben Yalova'nın Altınova ilçesine bağlı Fevziye Köyü Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhume Bilnur Fidan Yıldırım'a Allah'tan rahmet; Sayın Bülent Yıldırım, ailesi ve sevenlerine başsağlığı ve sabır dileriz." ifadelerine yer verildi. 

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler