Bulut: "İlk maç için olumlu"

Fenerbahçe'nin teknik direktörü Erol Bulut, İstanbulspor maçının ardından neler söyledi? İşte detaylar...
15 Ağustos 2020 20:38- Son Güncelleme - 15 Ağustos 2020 20:38
Google news abonelik

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, İstanbulspor'u 4-0 mağlup ettikleri hazırlık maçının ardından Fenerbahçe TV'ye açıklamalarda bulundu.

"İlk maç için olumlu olduğunu söyleyebilirim"

Takımın eksikleri olduğunu ifade eden Bulut, "Antrenmanlara iyi başladık. Futbolcularımız yüksek tempoda çalışıyor, bizim isteğimiz de bu. Bir haftalık sürede ilk maçımızda tam anlamıyla istenilen olmasa da her maç bizim için önemli çünkü her maçı kazanmak için çıkarız sahaya. İlk maçımızı kazanmak çok güzel oldu.

Tabii çok eksiklerimiz var. Bunları önümüzdeki haftalarda daha iyi çalışıp daha iyi bir noktaya getirmemiz lazım. Ama ilk maç için olumlu olduğunu söyleyebilirim" şeklinde konuştu.

"İyi bir başlangıç yapmak istiyoruz"

Futbolcuların istekli ve arzulu olduğunu söyleyen deneyimli antrenör, "Tempomuz iyi ve iyi bir başlangıç oldu. Futbolcularımız istekli ve arzulu çalışıyorlar. İlk haftaya baktığımızda şu an yetersiz ama tempomuzu arttıracağız. Lige yaklaştığımızda lig haftası daha farklı olacak.

Tempomuz inşallah istediğimiz seviyede olacak. İyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Oynayacağımız hazırlık maçları var. Burada da tempomuzu artırmamız lazım. İnşallah istediğimiz doğrultuda her şey gider" diyerek sözlerini tamamladı.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

En başarısız 10 penaltı atışı! Part 1