Bulut'un şifresi: Önce konuşalım

Son dakika Fenerbahçe haberleri... Topuk Yaylası'nda sezon öncesi hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe'de Erol Bulut'un iletişim vurgusu öne çıkıyor. İşte detaylar...
22 Ağustos 2020 13:12- Son Güncelleme - 22 Ağustos 2020 13:16
Google news abonelik

Barış ŞEHİRLİOĞLU - AJANSSPOR

Yeni sezonda mutlak şampiyonluk hedefleyen ve bunun için çok sayıda üst düzey transfer yapan Fenerbahçe'de teknik direktör Erol Bulut'un kampta üzerinde en çok durduğu konu takım için iletişim.

Son yıllarda bu sorunu aşmak için bir çok düzenleme yapan, 'ağabeyler'i devreye sokan sarı lacivertliler, buna rağmen istenilen takımı ruhunu oluşturup başarıyı yakalayamamıştı.

Oyuncular da memnun

Bulut da Topuk Yaylası'nda işe bu noktadan başladı. Disiplinden taviz vermeyen Bulut, buna karşın oyuncularıyla diyalog kurmayı ihtmal etmiyor.

Oyuncularıyla yaptığı toplantılarda başarının saha dışı uyumla başladığını vurgulayan Bulut, kaynaşmayı hızlandırıcı etkinlikleri de ihmal etmiyor.

Erol Bulut'un istedikleri oluyor

Erol Bulut'un istedikleri oluyor

Bulut, suni bir kaynaşmadan ziyade gerçekten oyuncuların kendi inisiyatifleriyle oluşturdukları birlikteliğin temelini oluşturmaya çalışıyor.

Kampta şu ana kadar oluşan hava Bulut'un hedefleri doğrultusunda esiyor. Zira Gökhan Gönül ve Altay Bayındır son verdikleri röportajlarda Bulut'tan duydukları memnuniyeti samimi bir şekilde dile getirdi.

Pantelopoulos limitleri zorluyor!

Diğer taraftan saha çalışmaları oldukça yoğun tempoda devam ediyor. Sezon öncesi klasik ağır yüklemeler oyuncuları bir hayli zorluyor. Bu anlamda Bulut'un yardımcısı kondisyoner Pantelis Pantelopoulos, tabiri caizse kimsenin gözünün yaşına bakmıyor.