• Diğerleri

31 Aralık'ta bugünü tahmin etti!

Habertürk Teke Tek programında bu günleri kim bildi, koronavirüsü daha önce tahmin mi edildi, Fatih Altaylı programında corona virüsü hakkında kim yorum yaptı Dinçer Güner kimdir, ne tahminlerinde bulunuyor, burç tahminleri doğru mu çıktı bu ve daha fazlası için detaylar haberimizde!
30 Mart 2020 00:03- Son Güncelleme - 30 Mart 2020 00:29

Çin'în Wuhan kentinde Aralık ayında çıkan ve tüm dünyaya yayılan koronavirüs salgını ile ilgili geçmiş yıllarda tahminde bulunan konuşmalar tekrar gündeme düşüyor. Son olarak ise Habertürk’te yılbaşı akşamı yayınlanan Fatih Altaylı ile Teke Tek programında 2020 yılına ilişkin açıklamalarda bulunan Astrolog Dinçer Güner’in anlattıkları, sosyal medya kullanıcıları tarafından yeniden etkileşime alındı.İşte o konuşmalar;

 

Dinçer Güner“2020 yılı yeni bir dünya düzenine geçiş yılını ifade ediyor. Yeni dünya düzenine geçmek için de eskinin işe yaramadığının ortaya çıkması gerekiyor. Bu ortaya çıkış süreci de her zaman sıkıntılı, krizlerle dolu ve hiç konfor olmayan bir süreçtir. Evet, yeni bir dünya düzenine geçiş var ancak öncelikle eskinin krizlerinin ve zorluklarının ortadan kaldırılması gerekiyor”

 

Dinçer Güner; ''Çin, 2020 yılının tarih sahnelerinde gücünü ortaya koymaya başlayacak. Özellikle Rusya da güçlenecek ancak ben Çin’in bu noktada daha fazla güçleneceğini düşünüyorum. Çin’in kendi astroloji düzeninde, özellikle teknoloji ve teknolojik alanlarında liderlik üstleneceği gözüküyor. Önümüzdeki süreçte Amerika’nın durumuna baktığımız zaman Amerika’nın 2020 yılı içerisinde çok ciddi şekilde toprak kaybettiği bir döneme gireceğiz. Amerika bu süreçte ciddi bir darboğaza girecektir”

 

Fatih Altaylı'nın 31 Aralık 2019 Saat: 22.00'de Teke Tek Yılbaşı Özel programında sunduğu o konuşmalarda ki tüm tartışmalar bugünü tahmin edildiği iddiası ile gündeme tekrar düşmeye başladı. O konuşmaların tamamına sitemizdeen ulaşabilirsiniz.

Programın Tamamını izlemek için

FIVB Beach Volleyball Kadınlar Dünya Şampiyonası | Almanya - Almanya