Volkan Demirel'den Trabzonspor galibiyeti yorumu: Bir dakika bile...

İsmail Keles
25.09.2023 - 22:39 | Son Güncellenme: 25.09.2023 - 23:01

Volkan Demirel, 3-2'lik Trabzonspor galibiyetini yorumladı, "Maçın bir dakikasında bile kaybedeceğimizi veya berabere kalacağımızı düşünmedim" dedi.

Volkan Demirel'den Trabzonspor galibiyeti yorumu: Bir dakika bile...

AJANSSPOR - HABER

Hatayspor, Trabzonspor'u 3-2 yenerken; Volkan Demirel yönetiminde 6 hafta sonunda yenilgi yüzü görmedi ve Süper Lig'de 4. sıraya yükseldi.  

Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel, karşılaşma sonrası duygularını paylaşırken, "Futbolcularımı tebrik ediyorum, inanılmaz bir mücadele gösterdiler. Maçın bir dakikasında bile kaybedeceğimizi veya berabere kalacağımızı düşünmedim" dedi. 

"Bu takıma saygı duyulmalı"

"Sadece uzun topla çıkıp, ikinci topu alarak kaleye gitmeye çalışan bir Trabzonspor var" diyen Volkan Demirel, "Düşüşe geçeceklerini de biliyorduk. Fiziksel olarak iyi durumdayız, iyi çalışıyoruz. Bu takıma herkes teşekkür etmeli. Burada oynayan oyuncuların bazıları ailelerinden uzakta, bazıları tesiste kalıyor. Kimle oynarsak oynayalım saygı duyulması gereken bir takım olduğumuzu gösterdik" ifadelerini kullandı. 

"Futbolun adaleti bu"

"Oyuncularımın ne yapabileceğini biliyorum" diyen genç teknik adam, "Bu takımı ben kurdum. Oynayan taraf bizdik. Adaletli bir maç oldu çünkü kazanmayı hak eden taraf bizdik. Bütün oyunu domine ettik. Futbolun adaleti bence bu" diye konuştu.

"Çok doluyuz. Yaşadıklarımız, olanlar, bitenler..." diyerek Türkiye'yi derinden yaralayan depreme vurgu yapan Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel, "Takım olarak uğraşmaya çalışıyoruz. Saat 12'den beri takımın antrenman sahasını ayarlamaya çalıştım. 4'te geldim otele. Bunları anlatıp insanları üzmek istemiyorum. Bu takım inşallah hak ettiği yerlere gelecek" sözleriyle gelecek için umutlu konuştu. 

bu haber için yapılan yorumlar
Senin için hazırladığımız haberler