AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Burak Elmas, kendisini istifaya davet eden taraftarların odasına girdi!

Ajansspor Editör
Feride Kara
İlk Yayınlanma : 22 Oca 2022 - 00:56 / Son Güncelleme : 22 Oca 2022 - 12:48

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, kendisini istifaya davet eden taraftarların açtığı sohbet odasına katıldı. Elmas kısa bir süre sonra odadan ayrıldı.

AJANSSPOR HABER

Galatasaray'da yaşanan kötü gidiş sonrasında gözler başkan Burak Elmas'a çevrildi. Son olarak evinde Kasımpaşa'ya 3-1 kaybeden Galatasaray'da tribündeki taraftarlar yönetimen tepki göstererek istifaya davet etmişti. 

Burak Elmas kendisini istifaya çağıran odaya girdi

Bu gece ise ilginç bir olay yaşandı. Twitter canlı yayınında Galatasaray Başkanı Burak Elmas, kendisini istifaya davet eden taraftarların açtığı sohbet odasına katıldı. Ancak kısa bir süre sonra çıktı. #BirlikteGöndereceğiz hashtaglı odaya giren Elmas'ı taraftarlar farketti. Elmas'ın kendi hesabından odaya yanlışlıkla girdiği düşünüldü. 

Hayatımın en travmatik 10 dakikasıydı

Burak Elmas son olarak Fatih Terim ile yolların ayrılmasının ardından ilk kez konuşmuştu.Terim ile ayrılığın yaşanış şekli açısından çok üzüntü verici olduğunu söyleyen Burak Elmas, “Ben Fatih Hoca’yı insan olarak, Galatasaray efsanesi olarak çok seviyorum. Hayatımdaki en travmatik 10 dakikaydı. Duygularım ve aklım arasında gidip geldim. Dilim başka konuştu, duygularım başka” ifadelerini kullandı.