AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Fatih Terim Galatasaray'dan ayrılacak mı? Başkan Burak Elmas'tan açıklama

Ajansspor Editör
Feride Kara
İlk Yayınlanma : 05 Oca 2022 - 00:06 / Son Güncelleme : 05 Oca 2022 - 00:36

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Teknik Direktör Fatih Terim'in istenmediği yönünde çıkan haberler üzerine açıklama yaptı. Cimbom'da son dakika haberler ve gelişmeler yaşanıyor.

Galatasaray’da kritik yönetim kurulu toplantısında Fatih Terim ile yola devam kararı çıkarken yöneticilerden Işıtan Gün ile Bikem Kanık'ın Fatih Terim ile yolların ayrılması gerektiği iddiaları basına yansıdı. Bu iddiaların üzerine Başkan Burak Elmas yazılı bir açıklama yayınladı. 

Burak Elmas'tan açıklama

Burak Elmas: "Son günlerde teknik direktörümüz Sayın Fatih Terim ve bazı YK üyelerimize dair kamuoyuna yansıyan iddialar gerçek dışıdır. Hiçbir YK üyemiz Galatasaray SK Başkanı olarak çizdiğim vizyon ve kendisinden talep ettiğim görevler dışında şahsi bir aksiyon almamıştır."

Suni gündemlere paye vermeyin

"Yönetim Kurulumuz ortak hedeflerimiz doğrultusunda tek vücuttur. Hocamız ile bu bağlamda gerçekleştirdiğimiz görüşmede kendisi, takımımızın geleceğine dair vizyonumuzu paylaştığını ve hayata geçirmek için dün olduğu gibi bugün de tüm çabayı sarf edeceğini bildirmiştir. Camiamızdan, yaratılmaya çalışılan haksız ve suni gündemlere paye vermemelerini rica ederim."