AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Burak Elmas'tan Mustafa Cengiz'e: Karakter suikastı

Ajansspor Editör
Deniz ŞEN
İlk Yayınlanma : 13 Nis 2021 - 17:09 / Son Güncelleme : 13 Nis 2021 - 17:15

Galatasaray başkan adaylarından Burak Elmas, Mustafa Cengiz'in açıklamalarının ardından sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu ve tepki gösterdi.

Galatasaray başkan adaylarından Burak Elmas, Mustafa Cengiz'in flaş açıklamalarının ardından sosyal medya hesabından bir tepki paylaşımında bulundu. Elmas, ''Karakter suikastı yapmak sorumluluk mevkiindeki yetkililerin ancak mazereti olur'' ifadelerine yer verdi. 

Mustafa Cengiz neler söyledi?

Cengiz, bugün GS TV'ye yaptığı açıklamalarda ''Özellikle futbolcuların haysiyet ve şereflerini hatırlamaları gerek. Türkiye’nin en büyük camiasını temsil ediyorlar. Ölümüne mücadele etmeleri gerekir. Futbolcularımız neden bunu yapmıyorlar? Adamın ipinde değil. Profesyonelce bakıyorlar. Primlerine bakıyorlar. Ben bunu böyle görüyorum. Türk futbolcular nerede o zaman? Ben orada izlerken çıldırıyorum'' dedi. 

Cengiz'den futbolcularına ağır suçlama: Haysiyet ve şerefi hatırlayın!
 

 

Burak Elmas: ''Galatasaray icraatla yönetilir, mazeretle yürünecek yol yok''

Galatasaray Spor Kulübü Başkan Adayı Burak Elmas da Cengiz'in bu sözleri üzerine sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ''Camialar elele vererek, severek, birbirini kucaklayarak büyür ve yükselirler. Ayrıştırmak, sorumluluğundaki kişileri hedef göstermek, karakter suikastı yapmak sorumluluk mevkiindeki yetkililerin ancak mazereti olur. Galatasaray icraatla yönetilir, mazeretle yürünecek yol yok!'' sözlerine yer verdi.