Burak Kapacak'tan flaş Trabzonspor açıklaması!

27 Nisan 2020 14:42- Son Güncelleme - 27 Nisan 2020 14:42
Google news abonelik
Burak Kapacak'tan flaş Trabzonspor açıklaması!

Trabzonspor, Bursaspor'un 20 yaşındaki orta saha oyuncusu Burak Kapacak ile ilgilendiği iddia edildi. Kapacak, bordo-mavili takım iddiaları hakkında Karadeniz Gazetesi'ne açıklamalarda bulundu.

"Her futbolcu Trabzonspor'da oynamak ister"

Kapacak, "Her futbolcu Trabzonspor gibi büyük bir camiada oynamak ister. Beni takip etmeleri gerçekten çok gurur verici. Ancak Bursaspor ile 2024 yılına kadar sözleşmem var. Kulübüm 'git' derse o zaman seve seve Bordo-Mavili formayı giyerim" dedi.

Yeni sezon planlamalarını yapan Trabzonspor, Bursaspor'un genç yeteneği Burak Kapacak'ı da yakın takibe aldı. 20 yaşında olan Burak, sağ ve sol kanat oynuyor. Genç isim, zaman zaman da savunmanın sağında görev yapıyor.

"Beni istemeleri güzel bir şey"

"Trabzonspor gibi büyük bir kulübün beni izlemesi ve takip etmesi büyük gurur benim için. Çünkü Trabzonspor çok büyük bir camia. Herkes Trabzonspor'da forma giymek ister. Beni istemeleri ve düşünmeleri çok hoş ve güzel bir şey.

"Kulübüm ne derse odur benim için"

"Şu anda benim Bursaspor ile 2024 yılına kadar sözleşmem var. Ben ne söylesem farklı anlaşılır. Sonuçta kulübümle sözleşmem devam ediyor. Kulübüm ne derse benim için odur. Yani Bursaspor izin verirse, tabii ki Trabzonspor'da oynamak isterim. Her şeyin hayırlısı olsun diyelim."

 

Ergin Ataman, Beaubois'yı avlarken görüntülendi