AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Burak Yılmaz, Arda Turan ve Berkay Şahin davasını kilitledi

Ajansspor Editör
Orhan Gülek
İlk Yayınlanma : 15 Eyl 2021 - 15:48 / Son Güncelleme : 15 Eyl 2021 - 16:01

Futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay Şahin’in eşi Özlem Ada Şahin’i taciz ettiği iddiasıyla yargılandığı davada tanık olarak dinlenmesi gerek futbolcu Burak Yılmaz duruşmaya yine gelmedi

Burak Yılmaz, Arda Turan ve Berkay Şahin davasını kilitledi

AJANSSPOR - HABER

Şarkıcı Berkay Şahin’in eşi Özlem Şahin'e karşı cinsel tacizle suçlanan Arda Turan hakkındaki beraat kararının bozulmasının ardından yeniden yapılan yargılamada tanık olarak dinlenecek olan Burak Yılmaz, duruşmaya katılmadı. 

Beraat kararı bozulmuştu

Şarkıcı Berkay Şahin’in eşi Özlem Şahin'e karşı cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla yargılandığı davada beraatına karar verilen futbolcu Arda Turan’ın hakkındaki kararın bozulmasının ardından yeniden görülen dava, Fransa'da olan tanık futbolcu Burak Yılmaz’ın dinlenmesi için ertelenmişti.

Milliyet'ten Damla Güler'in haberine göre İstanbul 41. Asliye Ceza Mahkemesi’nde bugün yapılan duruşmaya Arda Turan, Berkay Şahin ve Özlem Ada Şahin katılmadı. Taraf avukatları ise duruşmada hazır bulundu. Duruşmada ilk olarak hakim, daha önce tanık olarak çağrılan Milli futbolcu Burak Yılmaz'a çıkarılan tebligatın geri döndüğünü tutanağa yazdırdı.

Milli maça seçilirse Türkiye’ye gelecek

Bunun üzerine söz alan Arda Turan’ın avukatı Şeref Dede, Burak Yılmaz’ın Fransa’da bir takımda oynadığını, Ekim ayında milli maça seçilirse Türkiye’ye geleceğini söyledi. Burak Yılmaz’ın Türkiye’ye gelmesi halinde mahkemede hazır edeceklerini söyleyen avukat Dede, mahkemeden süre istedi. Sanık avukatına tanık Yılmaz’ı hazır etmesi için süre veren mahkeme duruşmayı erteledi.