Burak Yılmaz'dan Samet Aybaba'ya olay sözler! Açıklama var...

21 Nisan 2018 22:58- Son Güncelleme - 21 Nisan 2018 22:58
Google news abonelik
Burak Yılmaz'dan Samet Aybaba'ya olay sözler! Açıklama var...

Burak Yılmaz'dan Samet Aybaba'ya olay sözler! Golcü oyuncunun tecrübeli teknik adama, "Ben olduğum sürece bu kulübe gelemeyeceksin” dediği iddia edildi.

Trabzonspor ligin 30. Haftasında Sivasspor’u konuk etti. Mücadeleden 2-0 mağlup ayrılan bordo mavili takımda, golcü oyuncu Burak Yılmaz maç sonu çılgına döndü.

Mücadeleninin bitişi ile beraber koridora yönelen Burak Yılmaz'ın, burada Sivasspor Teknik Direktörü Samet Aybaba’nın arkasından, “Ben olduğum sürece bu kulübe gelemeyeceksin” şeklinde bağırdığı öğrenildi.
Burak Yılmaz’ı çevresinde bulunan oyuncuların sakinleştirdiği ifade edilirken, sözleri kime söylediği bilinmiyor.

61 SAAT

Burak Yılmaz'dan o iddiaya yalanlama!

Burak Yılmaz sosyal medya hesabı aracılığıyla o iddiayı yalanladı:

"Samet Aybaba ile alakalı sölediğimi kastedilen laflar yalandır,ama bakıyorum ki burada yerel basından çıkan haberlerdir bunlar ve asıl üzücü olan budur kimlerin kimlerle yakın olduğunu çok iyi biliyorum bu haberlerin nerden çıktığını da. Trabzonspor'un bir çalışanı olarak haddimi aşmaman gereken konuları çok iyi bilirim. Trabzon ve Trabzonspor için her türlü fedakarlığı yapmış biri olarak yalan yanlış şekilde ortaya atılmak ayıptır insanı da asıl üzen budur. Taraftarlarımızın buna itibar etmemesini rica ediyorum gerekenlerin önümüzdeki günlerde açıklanacağını düşünüyorum..."