Burak Yılmaz'ın menajerinden transfer açıklaması! İtalya...

3 Ocak 2020 13:59- Son Güncelleme - 3 Ocak 2020 14:01
Google news abonelik

Beşiktaş’ta özellikle İtalyan takımlarının transfer gündeminde olduğu sıkça konuşulan golcü futbolcu Burak Yılmaz’ın siyah-beyazlılarla olan sözleşmesi otomatik olarak 1 yıl uzadı. Futbolcunun temsilcisi Necdet Ergezen, bu konuyla ilgili özel açıklamalar yaptı. Burak Yılmaz, transfer için Serie A takımlarıyla görüştü mü? Ayrıca Ergezen’in temsilciliğini üstlendiği Beşiktaşlı Dorukhan Toköz ne zaman sahalara dönecek? Trabzonsporlu Abdülkadir Ömür ne zaman çalışmalara başlayacak? Tüm detaylar haberde…

Burak Yılmaz’ın kontratı uzadı

Özellikle İtalyan takımlarının gündeminde olduğundan bahsedilen Burak Yılmaz'ın Beşiktaş'la olan sözleşmesi otomatik olarak 1 yıl uzadı.

Necdet Ergezen, Radyospor’da açıkladı

Necdet Ergezen, Radyospor’da açıkladı

Konuyla ilgili Radyospor'da Özgür Sancar'a açıklama yapan tecrübeli golcünün temsilcisi Necdet Ergezen, futbolcunun İtalya’ya tatil için gittiğini dile getirdi.

Burak Yılmaz, Serie A takımlarıyla transfer için görüştü mü?

Burak Yılmaz, Serie A takımlarıyla transfer için görüştü mü?

Ergezen, “Burak'ın sözleşmesini 1 buçuk, artı 1 yıl olarak yapmıştık. Opsiyon maddesi gereğince 10 gün önce sözleşmesi 1 yıl daha uzadı. Burak İtalya'ya tatil için gitti. Hiçbir transfer görüşmesi olmadı.  Fiorentina, Lazio ya da diğer İtalyan takımlarıyla bu süreçte Burak adına bağlantımız olmadı.  Burak, en az bir yıl daha Beşiktaş forması giyecek" dedi.

Dorukhan Toköz sahalara ne zaman dönecek?

Necdet Ergezen sakatlığı büyük ölçüde geçen Dorukhan Toköz'ün, 7 Şubat'ta takımla çalışmalara başlayacağını belirtti.

Abdülkadir Ömür ne zaman Trabzonspor’da çalışmalara başlayacak?

Abdülkadir Ömür ne zaman Trabzonspor’da çalışmalara başlayacak?

Ayrıca Ergezen, temsilciliğini üstlendiği bir diğer futbolcu, Trabzonsporlu Abdülkadir Ömür'ün ise 3 Mart'ta takıma katılacağını ifade etti. 

Tuncay Şanlı'nın Premier Lig'de attığı en güzel goller