Büyük lokma ye büyük laf konuşma Cenk !

Everton, 2017'de Cenk Tosun'u bonuslarla beraber 27 milyon Euro'ya Beşiktaş'tan satın almıştı. Everton'dan Cenk Palace'a transfer olan Cenk Tosun'a İngiliz basını ne dedi ?
10 Ocak 2020 15:41- Son Güncelleme - 10 Ocak 2020 15:41
Google news abonelik
Büyük lokma ye büyük laf konuşma Cenk !

Cenk Tosun'un Crystal Palace'a transferini değerlendiren İngiliz basını, "Cenk iki yıl önce dünyayı ayağa kaldıran adamdı. 27 milyon Pound'luk oyuncuya ne oldu? Bu süreçte yanlış giden neydi?" ifadelerini kullandı.

Cenk Tosun'un 6 aylığına Crystal Palace'a kiralanması İngiltere'de büyük ses getirdi.

Dailymail'da yer alan haberde "Cenk iki yıl önce dünyayı ayağa kaldıran adamdı. 27 milyon Pound'luk oyuncuya ne oldu? Bu süreçte yanlış giden neydi?" ifadeleri kullanılırken, golcü oyuncunun Everton'da geçirdiği kötü günlerin ardından geleceğe bakmak istediği belirtildi.

Haberde ayrıca, Cenk Tosun'un daha önce Crystal Palace'ı reddederek Everton'ı seçtiği, milli oyuncunun 2017'de söylediği "Crystal Palace'ı seçmediğim için mutluyum" şeklindeki sözlerin Crystal Palace'lı taraftarları rahatsız ettiği dile getirildi.

İngiliz basınında yer alan haberde "Cenk Palace'ta ya golleri atıp sezon sonunda Ancelotti'nin takımına girer, ya da sezon sonu Türkiye’ye döner" ifadelerine de yer verildi.

Bu sezon Everton formasıyla 8 maça çıkan milli futbolcu 1 gol kaydetti.

Everton, 2017'de Cenk Tosun'u bonuslarla beraber 27 milyon Euro'ya  Beşiktaş'tan satın almıştı.

En İyi Kurtarışlar | Bundesliga (2019/20 - 01-25. Hafta)