Kaptan Eda Erdem'den fair-play'lik açıklama: Kore hak etti

Cüneyt Muharremoğlu
04.08.2021 - 06:01 | Son Güncellenme: 04.08.2021 - 06:12

Filenin Sultanları, Güney Kore'ye yenilerek olimpiyatlarda madalya şansını kaybederken kaptan Eda Erdem yaptığı açıklamayla büyük bir centilmenlik örneği verdi.

AJANSSPOR HABER

Olimpiyat çeyrek finalinde Güney Kore'ye 3-2 yenilerek madalya şansını kaybeden Türkiye A Kadın Milli Voleybol Takımı'nda maç sonunda büyük üzüntü vardı. Oyuncular sahaya yığılırken gözyaşlarını tutamadı. 

Eda Erdem'den büyük centilmenlik

Eda Erdem Dündar,  maç sonuda gözyaşları içinde konuştu. Filenin Sultanları'nın kaptanı şunları söyledi: "Duygularımı tarif edecek bir şey bulamıyorum. Sadece çok üzgünüm. Kaçırdığımız şey çok büyük gerçekten. Sahada mücadele yoktu diyemem. Belki Kore bizden daha rahat oynadı. Bilmiyorum. Tie-break setini bir türlü oynayamadık. Belki stres altındaydık. Üzücü. Çok büyük bir şansı kaçırdık. İlk 4 gerçekten olabilirdi. Kore'yi tebrik ediyorum. Gerçekten set sonlarını çok iyi oynadılar. Hak ettiler. Onu söyleyebilirim. Çok üzgünüz."

Eda Erdem dışındaki oyuncular, yaşadıkları üzüntü nedeniyle demeç vermeyi kabul etmedi. 

Salonda gözyaşlarına boğulan Filenin Sultanları'nı teknik heyet ve tribünde destek için bulunan sporcular teselli etmeye çalıştı. 

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
İzlemeden Geçmeyin
Senin için hazırladığımız haberler