Ç. Rizespor Başkanı Hasan Kemal Yardımcı'dan yeni sezon ve transfer açıklaması! 'Önceliğimiz 9 numara...'

8 Ağustos 2018 15:43- Son Güncelleme - 8 Ağustos 2018 18:43
Google news abonelik

Süper Lig'in yeni ekiplerinden Çaykur Rizespor'un başkanı Hasan Kemal Yardımcı, yeni sezon öncesi önemli açıklamalar yaptı. Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar'a konuşan Yardımcı transfer konularına da değindi

"Transfer konusunda biraz geç kaldık ama aldığımız arkadaşlar iyi oyuncular. İbrahim hocamız takımız hazırlayacak. İlk maçta oturmuş bir takım ile oynayacağız. Çok ciddi bir rakip Kasımpaşa ile oynayacağız. Akhisarspor maçı var ardından zor bir maç kupa şampiyonu olmuş bir takım."

"Öncelikle 9 numara transferi yapmak istiyoruz"

"Öncelikle 9 numara transferi yapmak istiyoruz"

"Öncelikle 9 numara transferi yapmak istiyoruz. Daha sonra 10 numara bakarız. Tolga Ciğerci transferini yalanlamak olmaz fakat şöyle diyelim Tolga'nın transferi konusunda bir bilgim yok. Önceliğimiz santrfor bölgesini tamamlamak istiyoruz. Hepsinden önceliği mevcut kadronun alacaklarını Ağustos ayının sonuna kadar tamamlamak."

"Futbolda dili, lisanı değiştirmemiz lazım"

"Futbolda dili, lisanı değiştirmemiz lazım"

"Futbolda şiddetini sözcülüğünü değil şiddetini azaltılması için çalışmalıyız. Saha içi yapılması gerekenlere odaklanmak lazım. Trabzonspor tarafı da gerekeni yapıyor. Futbolda dili, lisanı değiştirmemiz lazım. Şiddetten uzak, dosthane ve fair-play olmak lazım"

"VAR sistemi büyük sıkıntıları çözecek durumda olacaktır. VAR sistemini destekliyorum"