Çağdaş Atan'dan Cisse açıklaması

Aytemiz Alanyaspor'un yeni teknik direktörü Çağdaş Atan, TRT SPOR'a özel açıklamalarda bulundu. Atan, adı Beşiktaş'a transfer iddialarında geçen Papis Cisse ile ilgili de konuştu. İşte detaylar...
6 Ağustos 2020 23:49- Son Güncelleme - 6 Ağustos 2020 23:56
Google news abonelik

Aytemiz Alanyaspor'un yeni teknik direktörü Çağdaş Atan TRT SPOR'da yayınlanan "Gündem Futbol Transfer" programına açıklamalarda bulundu.

Atan, transfer gündeminde ismi sıkça Beşiktaş ve Fenerbahçe ile anılan Cisse ile ilgili de konuştu.

İşte o açıklamalar...

Bu görev öncesi Beşiktaş'ta Sergen Yalçın'ın yardımcılığını yaptığını hatırlatan Atan, şunları ifade etti:

"Sergen Yalçın ile Alanyaspor'da iyi işler yapmıştık. Kendisinin Süper Lig'de görev yapan 2. yardımcısı olacağım. Hoca, takım bulduğumda bu fırsatı bana tanıyacağını söylemişti. Doğru yer geldiğinde kullanmamı her zaman söyledi. Alanyaspor ligin yükselen değeri, bu fırsatı kaçıramazdık. Artık Alanyaspor'a konsantre olmuş durumdayım. Bundan sonrası Sergen hoca ve ekibinin işi. Futbolda her gidenin yeri dolar. Sergen hocanın, takımı şampiyonluğa oynatacağına inanıyorum."

Çağdaş Atan, Alanyaspor'la sözleşmesi biten Senegalli forvet Papiss Cisse ile ilgili de konuştu.

Atan, "Cisse çok değerli ve önemli bir futbolcu. Birlikte de çalıştığım bir oyuncu. Her sene 18-20 gol atan bir sntrafor. Sözleşmesi şu anda bitmiş durumda. Herşey onun elinde. Başkanımız da bugün söyledi; devam etmek isterse kapılarımız sonuna kadar ona açık. Halihazırda onun yerini dolduracak kaliteli forvet arayışımız sürüyor. Cisse olmazsa iki tane kaliteli yabancı forvet, olursa alternatif bir forvet transfer edeceğiz" dedi.

En Güzel 5 Free Kick Golü | Bundesliga - 2019/20 (01-25. Hafta Arası)