Çağla Altunkaya kimdir, kaç yaşında?

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı'ndan ayrıldıktan sonra genç kadın Çağla Altunkaya ile görüntülenmişti. Ardından herkes Çağla Altunkaya kimdir, kaç yaşında, Acun Ilıcalı'nın sevgilisi kim diye aramalarda bulundu. İşte detaylar
2 Ocak 2020 19:55- Son Güncelleme - 2 Ocak 2020 19:55
Google news abonelik

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı'ndan ayrıldıktan sonra genç kadın Çağla Altunkaya ile görüntülenmişti. Ardından herkes Çağla Altunkaya kimdir, kaç yaşında, Acun Ilıcalı'nın sevgilisi kim diye aramalarda bulundu. Son olarak yılbaşı programında Acun Ilıcalı'nın sevgilisi olduğu iddia edilen Çağla Altunkaya ekrana oynarken verildi. Peki Çağla Altunkaya kimdir, kaç yaşında, Acun Ilıcalı'nın sevgilisi kim İşte detaylar

ÇAĞLA AYÇA ALTUNKAYA KİMDİR?

20 yaşında olan Altunkaya'nın Yalova'da yaşadığı ve hemşirelik okulu mezunu olduğu belirtildi. Öte yandan basketbolla da ilgilendiği öğrenilen Ayça Çağla Altunkaya'nın sosyal medya hesaplarını gizlediği görüldü.

GENÇ KADININ FOTOĞRAFLARI DİKKAT ÇEKTİ

Çağla Altunkaya’nın Instagram hesabına bakanlar onun Acun Ilıcalı’nın ortağı Esat Yontunç’un eşiyle birlikte çektiği son derece samimi selfieyi görünce genç kadının gerçekten de Ilıcalı ile bir ilişki içinde olabileceğini düşündü.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!