Çağlar Söğüncü’den depremzedeler için destek çağrısı

Orhan Gülek
23.03.2023 - 18:00 | Son Güncellenme: 23.03.2023 - 18:05

Leicester City’nin başarılı futbolcusu Çağlar Söğüncü, depremzedelere yardım için ortaklaşa düzenlenen Omuz Omuza kampanyasına destek çağrısı yaptı. İşte detaylar

AJANSSPOR - HABER

Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen ve 11 ili etkileyen depremlerden etkilenen vatandaşlar için Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Futbol Federasyonu ve Kulüpler Birliği’nin ortaklaşa gerçekleştirdiği Omuz Omuza kampanyasına bir destek de Leicester City’nin 26 yaşındaki savunmacısı Çağlar Söğüncü’den geldi.

"Her yaptığınız yardım bir fark oluşturur"

Mili oyuncu, TFF’nin sosyal medya hesabından paylaşılan videoda, “Herkese merhaba. Ülkemizde olan depremlerden dolayı birçok insan hayatını kaybetti. Sağ kalanlar için lütfen elinizdeki imkanlar doğrultusunda yardımlarınızı bekliyoruz. Her yaptığınız yardım bir fark oluşturur. Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

Destekler artarak devam ediyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Futbol Federasyonu, Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı ve beIN Medya Grubu ana paydaşlığında 1 Mart 2023 tarihinde başlatılan “Omuz Omuza” dayanışma ve yardımlaşma kampanyası tüm hızıyla sürüyor. 15 Haziran’a kadar devam edecek kampanyaya futbol camiasından, kurumlardan ve şahıslardan verilen destekler artarak devam ediyor.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler