• Diğerleri

Çakar, derbiyi yorumladı! 'Bu kadar transferle...'

28 Eylül 2019 23:08- Son Güncelleme - 29 Eylül 2019 00:41
Google news abonelik

Ahmet Çakar, Galatasaray - Fenerbahçe derbisini yorumladı.TFF Süper Lig'in altıncı haftasında Galatasaray ve Fenerbahçe, 0-0 berabere kaldı. Çakar, Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programında açıklamalarda bulundu.

Deneyimli yorumcunun söylediklerinden Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

'Galatasaray'da baş sorumlu Fatih Terim'dir'

Kenarda FatihTerim, Hasan Şaş, Ümit Davala olmadığı için maç centilmence geçti. Galatasaray'da baş sorumlu Fatih Terim'dir. Fenerbahçe ise Emre Belözoglu'nun heykeli dikmeli. Max Kruse gibi bir yabancının İstiklal Marşı'nı söylemesi hokkabazlıktır, tribüne oynamakatır. 

Bu ülkeye Toni Schumacher adlı dünyanın en önemli kalecilerinden biri geldi. Lösemili çocuklar için bir kampanya başlattı ve büyük para topladı.Schumacher de o gün tribünlere oynadı ve Türkiye’yi sömürdü. 

Ali Koç bu gece stadyumdan çıkarken gözlerine baktım. Gergin gibi görünse bile, ‘Galiba bu sene başaracağız’ dedi. Falcao’nun olduğu Galatasaray’ı, büyük oranda eziyorsun, bu deplasmandan 1 puan alıyorsun. 

'Kara göründü'

Ali Koç ve Semih Özsoy maç sonu mutlu gibi görünmeseler bile, ‘Kara göründü’ dediler. Galatasaray taraftarı, bu kadar transferle, ezeli rakibimiz Fenerbahçe en az bizim kadar, belki bizden bir tık üstte dedi.

Mustafa Cengiz'in bir taraftarla olan fotoğrafını Ali Koç'un çekmesi üzerine...

Bu tablo çok güzel, özlenen tablo bu. Ama o zaman neden 3 gün önce birbirinizle kavga ediyorsunuz?

Bir futbol takımında teknik heyet maça öyle giriyorsa sorun var demektir. 40 yılım geçti futbolda. Bir futbol takımının teknik adamları maça böyle girip çıkıyor ise sorunlar burada gizli. Başka kokular alıyorum burada. 

Kevin de Bruyne - En Güzel 5 Gol | Premier League (2017/18 - 2019/20)