Çalım üstadından Nwakaeme övgüsü: Aramızdaki fark...

Top tekniğiyle bilinen ve "Telefon kulübesinde çalım atar" diye tanınan futbolculuğu döneminde Fenerbahçe ve Beşiktaş'ta lig şampiyonlukları yaşayan Balıkesirspor Teknik Direktörü Yusuf Şimşek, Trabzonspor'un yıldız futbolcusu Anthony Nwakaeme hakkında konuştu. Süper Lig'deki şampiyonluk yarışını yorumlayan Şimşek favorisini açıkladı. Detaylar haberimizde...
20 Şubat 2021 12:25- Son Güncelleme - 20 Şubat 2021 12:30
Google news abonelik

Balıkesirspor Teknik Direktörü Yusuf Şimşek gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Bursa maçında hedef 3 puan

Radyospor'da Salim Manav'ın canlı yayın konuğu olan Yusuf Şimşek, "Balıkesirspor'da tekrardan göreve başladım, burada olduğum için mutluyum. Balıkesir'de 2 maçta 4 puan kazandık. Bu iki maçta da rakiplerimize karşı oynadık ve rakiplerimize averaj avantajını vermedik. Bu hafta rakibimiz Bursaspor, hedefimiz Bursaspor maçını kazanmak." dedi.

Şimşek'in Süper Lig'deki şampiyonluk favorisi hangi takım?

Süper Lig'deki şampiyonluk yarışını yorumlayan Şimşek, "Süper Lig'de benim şampiyonluk favorim 4 takım; Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve gerilerden gelen Trabzonspor. Trabzon'un devre arasındaki transferleri çok iyi fakat diğer 3 takım göre şansının daha az olduğunu düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

Yusuf Şimşek'ten flaş sözler:

"İrfan Can'ın yerinde olsam Galatasaray'a giderdim"

Nwakaeme yorumu: O goller atıyor...

Yusuf Şimşek kendisine benzetilen Trabzonsporlu Anthony Nwakaeme için ise şu ifadeleri kullandı:

"Nwakaeme'yi ben de kendime benzetiyorum. Fakat Nwakaeme skora direkt etki ediyor, goller atıyor.. Ben daha çok asist yapmayı tercih ederim.  Nwakaeme çok yetenekli bir oyuncu, beğeniyorum. Nwakaeme ile çalımlarımız benziyor."

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!