AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Camdaki Kız 15. bölüm tek parça izle | Camdaki Kız kadrosu kimler var ve konusu nedir?

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 14 Eki 2021 - 17:20 / Son Güncelleme : 15 Eki 2021 - 01:14

Kanal D dizisi Camdaki Kız son bölüm izle, Camdaki Kız Yotube izle ve Camdaki Kız 15 . bölüm tek parça izle gibi aramalar sıklıkla araştırılmaya başladı. İşte Camdaki Kız dizisi hakkında tüm detaylar...

Camdaki Kız 15. bölüm tek parça izle | Camdaki Kız kadrosu kimler var ve konusu nedir?

Kanal D üzerinden yayınlanan ve büyük kitleleri hayran bırakan Camdaki Kız yeni bölümü de meraklı şekilde araştırılmaya devam ediyor. Camdaki Kız dizi konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var ve yeni bölümü hakkında tüm detaylara haberimizde yer verdik. İşte tüm detaylar...

CAMDAKİ KIZ 15. BÖLÜM İZLE

Nalan ve Sedat erteledikleri balayında güzel vakit geçiriyorken Cana’dan gelen telefon Sedat’ın endişelenmesine sebep olur ve Nalan’ın bileğini burkması bahanesi ile İstanbul’a geri dönerler. Feride, Nalan ve Sedat’ın yakınlaşmalarından memnundur. Hayri, Sedat’ın Nalan’ı aldatmasını hazmedemezken, Billur, Hayri’den hoşlanmıştır. Levent’in ablasının konağa ziyareti Rafet ve Levent arasındaki gerilimi artırır ve Selen altından kalkamayacağı bir yalan söylemek durumunda kalır. Bu sırada Alp’in ise ortalığı karıştıracak planları vardır.

Camdaki Kız konusu nedir?
 

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye'nin en büyük oteller zinciri Koroğlu'nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğluyla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Camdaki Kız dizisi nerede çekiliyor?
 

Dizinin çekimleri İstanbul'da gerçekleştirilmektedir. Nalan ve ailesinin ikamet ettiği Esra Umur yalısı, Beykoz'un Kanlıca semtinde bulunmaktadır. Çekimlerin önemli bir kısmının gerçekleştirildiği ve Koroğlu ailesinin oturduğu köşk ise Beyoğlu'nun Cihangir mahallesinde yer almaktadır.