AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Camdaki Kız 16. bölüm fragmanı izle, Kanal D Camdaki Kız yeni bölüm özeti

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 14 Eki 2021 - 17:28 / Son Güncelleme : 15 Eki 2021 - 01:14

Kanal D'nin yeni yapımı Camdaki Kız dizisinin 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız 16. bölüm fragmanı izle, Camdaki Kız fragman izle... Dizinin yeni bölüm özeti ve oyuncu kadrosu haberimizde.

Camdaki Kız 16. bölüm fragmanı izle, Kanal D Camdaki Kız yeni bölüm özeti

Gülseren Budayıcıoğlu'nun televizyondaki üçüncü dizisi Camdaki Kız, rating rekorlarını alt üst etti. Dizinin oyuncu kadrosu ve kurgusu beğenilince, seyirci her hafta bir sonraki bölümün fragmanını araştırmaya başladı. Bu nedenle, Camdaki Kız 16. bölüm fragmanı izle tarzında aramalar yapılıyor. Peki, Camdaki Kız dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız dizisinin konusu ve oyuncuları haberimizde.

Camdaki Kız 15. bölümde neler oldu?

Nalan ve Sedat erteledikleri balayında güzel vakit geçiriyorken Cana’dan gelen telefon Sedat’ın endişelenmesine sebep olur ve Nalan’ın bileğini burkması bahanesi ile İstanbul’a geri dönerler. Feride, Nalan ve Sedat’ın yakınlaşmalarından memnundur. Hayri, Sedat’ın Nalan’ı aldatmasını hazmedemezken, Billur, Hayri’den hoşlanmıştır. Levent’in ablasının konağa ziyareti Rafet ve Levent arasındaki gerilimi artırır ve Selen altından kalkamayacağı bir yalan söylemek durumunda kalır. Bu sırada Alp’in ise ortalığı karıştıracak planları vardır.

 

Camdaki Kız oyuncuları
Dizinin oyuncu kadrosunda şu isimler yer alıyor;

Burcu Biricik,
Devrim Yakut,
Feyyez Şerifoğlu,
Hamza Yazıcı,
Hande Ataizi,
Nur Sürer,
Selma Ergeç,
Şerif Erol,
Tamer Levent,
Tuğrul Tülek 

Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?


Camdaki Kız dizisinin 16. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanının hafta içerisinde yayınlanması bekleniyor. Ayrıca, diziye dair her hafta 1 fragman paylaşımı yapılmaktadır.