AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Camdaki Kız 2. Bölüm FULL İZLE TEK PARÇA - Kanal D Camdaki Kız Yeni Bölüm

İlk Yayınlanma : 15 Nis 2021 - 16:53 / Son Güncelleme : 15 Nis 2021 - 16:59

Camdaki Kız dizisi ne zaman ve hangi kanalda yayınlanıyor? Camdaki Kız 2. bölüm fragmanı, özeti ve konusu dahil olmak üzere diziye dair merak edilen her şey haberimizde.

Camdaki Kız 2. Bölüm FULL İZLE TEK PARÇA - Kanal D Camdaki Kız Yeni Bölüm

Gülseren Budayıcıoğlu'nun senaryosuna sahip olduğu Camdaki Kız dizisi, bugün ikinci bölümü ile ekranda olacak. Dizinin yayın tarihine az bir süre kala seyirciler internette birtakım araştırmalara başladı. Camdaki Kız oyuncuları, yayınlanma zamanı, hangi kanalda yayınlandığı ve dizinin fragmanı dahil birçok detay merak ediliyor. Peki, Gülseren Budayıcıoğlu'nun ekranlarda yer edinen 4. yapıtı Camdaki Kız dizisinin konusu nedir? Camdaki Kız 2. bölüm özeti, fragmanı, oyuncuları ve diziye dair merak edilen her şey. 

Camdaki Kız 2. Bölüm Özeti

Sedat'ın Nalan’la evleneceği haberi magazin gündemine bomba gibi düşer. Nalan ve ailesi, hafta sonunu geçirmek için Koroğlu’na ait lüks çiftliğe davet edilir. Birbirlerini ilk defa tanıyacak olan bu iki aile, karanlık sırlarını birbirlerinden saklamaya çalışırken, Nalan bir anda kendisini Rafet Koroğlu’nun hazırladığı bir sınavın içinde bulur. Nalan ve Sedat, ailelerin de katıldığı sade bir törenle söz yüzüklerini takarlar. Koroğlu ailesini bir türlü içine sindiremeyen Feride’nin gerginliği, hızla girilen evlilik yolunda, iyice artar. Evlenene kadar Nalan’ı korumak için, Sedat’tan uzak tutmaya çalışan Feride’ye, geçmişten hiç beklenmedik bir ziyaretçi gelir.

Camdaki Kız 2. Bölüm Fragmanı

 

Camdaki Kız dizisinin konusu nedir?

Camdaki Kız konusu: Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Camdaki Kız dizisinin oyuncuları

Camdaki Kız dizisinde boy gösteren oyuncular şu şekilde;

  • Burcu Biricik,
  • Devrim Yakut,
  • Feri Baycu Güler,
  • Hande Ataizi,
  • Nur Sürer,
  • Selma Ergeç,
  • Şerif Erol

Camdaki Kız Yeni Bölüm Fragmanı

 

Camdaki Kız dizisinin yönetmeni kimdir?

Gülseren Budayıcıoğlu'nun hikayesine sahip olduğu Camdaki Kız dizisinin yönetmen koltuğunda Nadim Güç oturuyor. Bugüne kadar onlarca yapımda yönetmen asistanlığı ve yönetmenlik yapan Güç, Türk sinemasının ve dizi sektörünün yükselen değerlerinden biri. Nadim Güç'ün bugüne kadar yönettiği dizi ve filmler şu şekilde;

Dört Duvar Saraybosna
Yolculuk
Sol Şerit
Büsra
Ölüm Çiçekleri
Kaçak Gelinler
Oyunbozan
Anne
Kadın
Çocukluk

Burcu Biricik (Nalan) kimdir, kaç yaşında, evli mi?

Burcu Biricik 4 Mayıs 1989 tarihinde Antalya’da doğdu. 2006 yılında Antalya’da düzenlenen Miss Mediterranean güzellik yarışmasında Akdeniz Kraliçesi seçildi. Lise yıllarında katıldığı Tiyatro festivalinde ödül aldıktan sonra profesyonel anlamda oyuncu olmaya karar veren Biricik, Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünde lisans eğitimini tamamlarken, aynı zamanda da Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi aldı. Biricik, oyunculuk kariyerine Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda stajyer kadroda yer alarak başladı. Burada İkinin Biri, Yaşlı Hanımın Ziyareti, Gözlerimi Kaparım, Vazifemi Yaparım ve Yedi Kocalı Hürmüz gibi çeşitli oyunlarda rol aldı.


2007 yılında Show TV'de yayımlanan Maçolar dizisindeki yan rolüyle televizyonda ilk kez yer aldı. Daha sonra Toprağın Günlüğü kısa filmi. çeken Biricik, Kanal D'de 2011 yılında yayımlanan Artiz Mektebi adlı oyunculuk yarışmasına katıldı ve burada birinciliği Alican Aytekin ile paylaştı. Daha sonra Muhteşem Yüzyıl 2011 ve Ustura Kemal 2012 dizilerinde küçük roller aldı. Show TV 'de yayımlanan Düşman Kardeşler 2012 dizisindeki Derya adlı Trakyalı bir kızı canlandırdı. Oyuncu, TRT 1'de yayımlanan Beni Böyle Sev 2013 dizisinde Seda karakterini canlandırmış ve çeşitli reklâm filmlerinde oynamıştır. 

Camdaki Kız dizisi ne zaman ve hangi kanalda yayınlanıyor?

Camdaki Kız dizisi her perşembe günü saat 20:00'de Kanal D ekranlarında yayınlanacak.