AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Camdaki Kız 26. bölüm fragmanı izle, Kanal D Camdaki Kız yeni bölüm özeti

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 23 Ara 2021 - 17:37 / Son Güncelleme : 23 Ara 2021 - 17:39

Kanal D'nin yeni yapımı Camdaki Kız dizisinin 26. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız 26. bölüm fragmanı izle, Camdaki Kız fragman izle... Dizinin yeni bölüm özeti ve oyuncu kadrosu haberimizde.

Gülseren Budayıcıoğlu'nun televizyondaki üçüncü dizisi Camdaki Kız, rating rekorlarını alt üst etti. Dizinin oyuncu kadrosu ve kurgusu beğenilince, seyirci her hafta bir sonraki bölümün fragmanını araştırmaya başladı. Bu nedenle, Camdaki Kız 26. bölüm fragmanı izle tarzında aramalar yapılıyor. Peki, Camdaki Kız dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız dizisinin konusu ve oyuncuları haberimizde.

Camdaki Kız konusu nedir?

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye'nin en büyük oteller zinciri Koroğlu'nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğluyla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Camdaki Kız dizisi nerede çekiliyor?


Dizinin çekimleri İstanbul'da gerçekleştirilmektedir. Nalan ve ailesinin ikamet ettiği Esra Umur yalısı, Beykoz'un Kanlıca semtinde bulunmaktadır. Çekimlerin önemli bir kısmının gerçekleştirildiği ve Koroğlu ailesinin oturduğu köşk ise Beyoğlu'nun Cihangir mahallesinde yer almaktadır.

Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?


Camdaki Kız dizisinin 26. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanının hafta içerisinde yayınlanması bekleniyor. Ayrıca, diziye dair her hafta 1 fragman paylaşımı yapılmaktadır. 

CAMDAKİ KIZ DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?
 

Burcu Biricik,
Devrim Yakut,
Feyyez Şerifoğlu,
Hamza Yazıcı,
Hande Ataizi,
Nur Sürer,
Selma Ergeç,
Şerif Erol,
Tamer Levent,
Tuğrul Tülek